Magdalena Wypychowicz

Panoramiczna aplikacja przewodnikiem w czasie Mistrzostw

Telefon pomoże kibicom odnaleźć najbliższą restaurację, hotel, dworzec czy drogę na stadion. Aplikacje Panoramy Firm na iPhone’y oraz telefony z Androidem zapewnią dostęp do bazy ponad 2,4 mln firm oznaczonych na interaktywnych mapach z funkcją planowania trasy, a dzięki trybowi rozszerzonej rzeczywistości fani mogą zobaczyć wizytówki firm nałożone na obraz z kamery na ekranach ich telefonów. Dostęp do bazy Panoramy Firm można uzyskać także poprzez specjalną wyszukiwarkę mobilną dla wszystkich komórek pod adresem m.pf.pl.

Czytaj więcej »Panoramiczna aplikacja przewodnikiem w czasie Mistrzostw

Nowe Eniro

Eniro, wiodąca firma świadcząca usługi w zakresie wyszukiwania informacji na skandynawskim rynku medialnym i w Polsce, wprowadza nową identyfikację wizualną. Jest ona podkreśleniem transformacji „od firmy zależnej od druku do w pełni wykorzystującej możliwości online”,w której uczestniczy cała grupa medialna.

Czytaj więcej »Nowe Eniro

Dobrze poinformowany numer w sieciach Plus i Orange

 

Obecnie prawie każdy posiada przynajmniej jeden telefon komórkowy. Komórki wyznaczają styl życia i są niezbędne w pracy czy na urlopie. Każdego dnia miliony osób w Polsce poszukują informacji, mając przy sobie tylko to urządzenie. Odpowiedzią na ich potrzeby jest 118 118 – dobrze poinformowany numer, pod którym użytkownicy telefonów komórkowych otrzymają szybką i dokładną informacje o firmach i usługach z całej Polski.Czytaj więcej »Dobrze poinformowany numer w sieciach Plus i Orange