Magdalena Szulc

1 Magdalena Szulc

CAT LC Polska rozszerza współpracę z SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

segroFirma CAT LC Polska rozszerzyła współpracę z SEGRO, wiodącym deweloperem, właścicielem i zarządcą nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych w ramach SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów. Na mocy zawartej umowy deweloper przekaże najemcy terminal cross-dock o powierzchni ponad 4 600 m2 z towarzyszącym modułem biurowym. Obiekt zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2014 roku.

Czytaj więcej »CAT LC Polska rozszerza współpracę z SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

3 Magdalena Szulc

Firmy Valeo Service Eastern Europe Sp. z o. o. i CAT LC Polska rozpoczęły działalność w SEGRO Logistics Park Stryków

segroNowi najemcy SEGRO Logistics Park Stryków – w jednej z kluczowych inwestycji SEGRO w regionie – firmy Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. oraz CAT LC Polska rozpoczęły działalność w nowej lokalizacji. W ramach zawartych w ubiegłym roku umów długoterminowych firmy wynajęły łącznie około 11 000 m² powierzchni magazynowej i biurowej o wysokim standardzie zrealizowanej w systemie build-to-suit. Rozpoczęcie operacji w ramach SEGRO Logistics Park Stryków zainaugurowało kolejny etap współpracy obu klientów SEGRO.

Czytaj więcej »Firmy Valeo Service Eastern Europe Sp. z o. o. i CAT LC Polska rozpoczęły działalność w SEGRO Logistics Park Stryków

Grupa PHN S.A. i SEGRO realizują projekt typu joint venture we Wrocławiu

Na części terenów należących do Grupy PHN S.A., przy ulicy Bierutowskiej we Wrocławiu, brytyjski deweloper – firma SEGRO wybuduje nowoczesny obiekt magazynowo-logistyczny, o pow. użytkowej ok 43 000 mkw. Łączna powierzchnia terenu należącego do Grupy PHN S.A wynosi ok. 30 ha. Na mocy umowy pomiędzy firmami, blisko jedną trzecią tego obszaru zajmą nowoczesne obiekty SEGRO. Inwestycja realizowana jest w formie partnerstwa biznesowego pomiędzy spółkami.

Czytaj więcej »Grupa PHN S.A. i SEGRO realizują projekt typu joint venture we Wrocławiu