Archiwa tagu: Madison

Galeria Madison – nowości marcowe

UNISONO  w GALERII MADISON  Z początkiem marca do portfolio Galerii Handlowej Madison  dołączyła  marka  Unisono. Nowo otwarty salon o powierzchni  niemal 100 m2,  zlokalizowany  jest na poziomie 0, w bezpośrednim sąsiedztwie mini food court’u Grycan, Sowa, Costa. Sama marka obecna jest na rynku od 2008 roku,  której to  kolekcje  projektowane i szyte są we Włoszech, zgodnie… Czytaj dalej »

Światowy Dzień Nerek

Światowy Dzień Nerek (ang. World Kidney Day) obchodzony jest w roku 2012 po raz siódmy. Idea obchodów tego dnia zrodziła się wśród kilku organizacji międzynarodowych, takich jak: Światowa Federacja Narodowych Fundacji Nefrologicznych, Międzynarodowe Towarzystwo Nefrologiczne, Europejskie Stowarzyszenie Nefrologiczne i wiele innych.

Akcja promocyjna: Kawa za check-in!

Sfera on-line przenika do sfery off-line. W weekend 23-24.02, w godzinach od 10 do 15, w gdańskiej Galerii Handlowej Madison miała miejsce akcja wykorzystującą narzędzie geolokalizacji portalu Facebook. Zasady były proste: wystarczyło przyjść do Galerii Madison, za pomocą urządzenia mobilnego zrobić check-in, pokazać go hostessie i w zamian odebrać kawę.