Przejdź do treści

Madison Gdańsk

1 Madison Gdańsk

Pasje Bez Barier w GH Madison

Dzień 5 maja to Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Z inspiracji tym hasłem pojawiła się idea zorganizowania wydarzenia, które pokazywałoby, że pasje nie znają żadnych ograniczeń. Oddawanie się jakiejś pasji czyni  życie ciekawszym i radośniejszym. Jednak będą to marzenia i pasje jeszcze bardziej niezwykłe i niecodzienne niż zazwyczaj – będą to marzenia i pasje osób niepełnosprawnych. Czytaj dalej »Pasje Bez Barier w GH Madison

Światowy Dzień Nerek

Światowy Dzień Nerek (ang. World Kidney Day) obchodzony jest w roku 2012 po raz siódmy. Idea obchodów tego dnia zrodziła się wśród kilku organizacji międzynarodowych, takich jak: Światowa Federacja Narodowych Fundacji Nefrologicznych, Międzynarodowe Towarzystwo Nefrologiczne, Europejskie Stowarzyszenie Nefrologiczne  i wiele innych. Czytaj dalej »Światowy Dzień Nerek

Dotknij Piersi

Studenckie Koło Naukowe Chirurgii Onkologicznej, Akademickie Stowarzyszenie Onkologiczne oraz Galeria Handlowa Madison w Gdańsku zapraszają na stoisko organizowane w GH Madison w ramach projektu Dotknij Piersi!

Czytaj dalej »Dotknij Piersi

Akcja promocyjna: Kawa za check-in!

Sfera on-line przenika do sfery off-line. W weekend 23-24.02, w godzinach od 10 do 15, w gdańskiej Galerii Handlowej Madison miała miejsce akcja wykorzystującą narzędzie geolokalizacji portalu Facebook. Zasady były proste: wystarczyło przyjść do Galerii Madison, za pomocą urządzenia mobilnego zrobić check-in, pokazać go hostessie i w zamian odebrać kawę.Czytaj dalej »Akcja promocyjna: Kawa za check-in!

Madison kocha recykling!

Współpraca artystów i ekologów to najlepszy sposób, aby przybliżyć społeczeństwu ważny problem, jakim jest ochrona środowiska. Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, w sobotę 21 kwietnia w Galerii Handlowej Madison spotkają się wszyscy Ci, którym zależy na zdrowiu i pięknie naszej planety.

Czytaj dalej »Madison kocha recykling!