Made in PR

Made in PR rozpoczęło współpracę z Agencją Promocji Regionu Andaluzji

Made in PR podpisało półroczny kontrakt z Agencją Promocji Regionu Andaluzji w ramach prowadzenia działań komunikacyjnych i PR nowego projektu „Hiszpański w Andaluzji” łączącego promocję turystyki wyjazdowej do Andaluzji z nauką języka hiszpańskiego. Made in PR odpowiada za prowadzenie biura prasowego projektu, bieżące kontakty z mediami, organizację konferencji prasowych, specjalnych wydarzeń dla środowiska lektorów i nauczycieli języka hiszpańskiego oraz poprowadzenie profilu projektu na Facebooku.

Czytaj dalej »Made in PR rozpoczęło współpracę z Agencją Promocji Regionu Andaluzji

Edenred Polska z Made in PR

Agencja Made in PR podjęła współpracę z firmą Edenred Polska, światowym liderem na rynku usług przedpłaconych. Firma oferuje rozwiązania z zakresu motywacji i nagradzania pracowników oraz budowania pozytywnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Do zadań agencji należy kompleksowa obsługa PR, obejmująca strategiczne doradztwo komunikacyjne, prowadzenie biura prasowego oraz rozwijanie relacji B2B. „Made in PR oferuje rozwiązania odpowiadające indywidualnym potrzebom Klientów. Podobne podejście charakteryzuje firmę Edenred, dlatego jestem przekonana, że nasza współpraca zaowocuje wzrostem rozpoznawalności tej marki oraz jej produktów na polskim rynku” – mówi Monika Domańska, Partner Zarządzający Made in PR.

Czytaj dalej »Edenred Polska z Made in PR

Agencja Made in PR odpowiedzialna za promocję obchodów Roku Chopinowskiego w Egipcie

Tego jeszcze nie było! Z okazji obchodów Roku Chopinowskiego już 29 września br. odbędzie się koncert „Chopin Klasycznie, Jazzowo, Rockowo” w nietypowym miejscu – w Egipcie, pod piramidami w Gizie. To wyjątkowy projekt przedstawiający twórczość najwybitniejszego polskiego kompozytora w zupełnie nowym, współczesnym wydaniu. Za promocję tego wydarzenia odpowiedzialna jest agencja Made in PR.

Czytaj dalej »Agencja Made in PR odpowiedzialna za promocję obchodów Roku Chopinowskiego w Egipcie