Macroscope OMD

Słodka bez cukru

Od 3 lutego trwa kampania promocyjna jogurtów Bakoma Premium Frutica. We wszystkich kinach będących w ofercie New Age Media emitowany jest 30-sekundowy spot w blokach reklamowych, ale akcja obejmuje również działania off-screen i patronat Walentynek w Cinema City.

Czytaj więcej »Słodka bez cukru

Mecz Polska-Włochy poprzedziło już ponad 45 tys. pozytywnych kopnięć

Największy mecz w historii internetu trwa ponad 250 godzin. Bramki padają zarówno z polskiej jak i włoskiej strony. Poprzez dwujęzyczną witrynę www.myreprezentaci.pl każdy prawdziwy kibic może przekazać swojej drużynie impuls do wygranej 11 listopada br. na wrocławskiej murawie. Do gry zaprasza Warka, Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski w 2012 roku.

Czytaj więcej »Mecz Polska-Włochy poprzedziło już ponad 45 tys. pozytywnych kopnięć

Justyna, jesteśmy z Tobą! – kampania Polbanku na Facebooku

Na zlecenie Polbank EFG – głównego sponsora Justyny Kowalczyk, uruchomiono oficjalną stronę zawodniczki w serwisie społecznościowym Facebook.com. Na stronie www.facebook.com/kibicujjustynie fani Justyny mogą na bieżąco śledzić dokonania i sukcesy reprezentantki Polski. Społeczność zgromadzona wokół Kowalczyk intensywnie komentuje wyniki mistrzostw oraz kibicuje ambasadorce Polbanku.

Czytaj więcej »Justyna, jesteśmy z Tobą! – kampania Polbanku na Facebooku