Przejdź do treści

Maciej Zień

1 Maciej Zień

Deweloper, który nie chce sprzedawać Penthouse’ów

duneTuż nad Morzem Bałtyckim powstał apartamentowiec Dune. Eleganckie apartamenty na wydmie niebawem otworzą się dla mieszkańców. Jednak nie wszystkie. Na najwyższym piętrze wybudowano sześć luksusowych penthouse’ów, z czego jeden został sprzedany za blisko 28.000 zł za m kw. Podczas gdy większość deweloperów rezygnuje z budowania dużych powierzchni, inwestor Dune obserwuje zainteresowanie właśnie największymi apartamentami i penthousami.

Czytaj dalej »Deweloper, który nie chce sprzedawać Penthouse’ów

DOMO+ z wizytą u Macieja Zienia

DOMO+ odwiedziła Atelier Zień Home – pracownię znanego projektanta Macieja Zienia, który opowiedział o najnowszych trendach w urządzaniu wnętrz, a także pokazał swoje mieszkanie. Zień jest bohaterem pierwszego odcinka nowej serii DOMO+ „Dach nad gwiazdami: w domu i w pracy”, która prezentuje domy i miejsca pracy celebrytów.

Czytaj dalej »DOMO+ z wizytą u Macieja Zienia

Pastwa, Minge, Zień, Kallwejt – znani dla deweloperów

Do niedawna ambitną sztukę mogliśmy podziwiać jedynie w galeriach i muzeach, a jej mariaż z architekturą był raczej rzadkością. Od pewnego czasu panuje jednak trend, który pozwala na przeniesienie sztuki, w jej różnych postaciach, do ogólnie dostępnych budynków. Dzięki temu, będziemy mogli oglądać fasady autorstwa Pastwy, hol zdobiony przez Kallwejta czy wnętrza zaprojektowane przez Zienia.

Czytaj dalej »Pastwa, Minge, Zień, Kallwejt – znani dla deweloperów

Honorowa Złota Nitka 2010 dla SAPU

Międzynarodowy konkurs dla projektantów Złota Nitka już na nami. Rozpoczął on Fashion Poland Week Fashion Philosophy. W uznaniu za osiągnięcia w kształceniu projektantów zarząd Międzynarodowych Targów Łódzkich przyznał Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru honorową Złotą Nitkę – prestiżowe wyróżnienie dla osób i instytucji zasłużonych dla polskiej mody.

Czytaj dalej »Honorowa Złota Nitka 2010 dla SAPU

Let’s Talk Fashion w Centrum Cybernetyki, czyli polska moda od podszewki

Po co komu staż u Zienia? Czy Ossoliński da radę rozebrać marynarkę? Kiedy PROSTO stanie się popularne jak Adidas? Jak ubierać się u Prady? To tylko niektóre z pytań, z jakimi będą się musieli uporać uczestnicy nowego cyklu warsztatów poświęconych modzie i projektowaniu organizowanego przez Centrum Cybernetyki – „Let’s talk fashion,  czyli polska moda od podszewki”. Interaktywne warsztaty twórców z doświadczeniem z innymi twórcami i odbiorcami rozpoczynają się 19 lutego w CC od spotkania z projektantem mody Maciejem Zieniem. Czytaj dalej »Let’s Talk Fashion w Centrum Cybernetyki, czyli polska moda od podszewki