Maciej Szmigiel

Dzień Darmowej Dostawy – sposób na tanie e-zakupy

Jest taki dzień w roku, kiedy wybrane sklepy internetowe oferują klientom darmową dostawę zamówień. Tym razem Dzień Darmowej Dostawy przypada 30 listopada, a partnerem wydarzenia są m.in. płatności internetowe PayU. Akcja ma zachęcić Polaków do kupowania przez internet i pokazać, że jest to wygodna, bezpieczna i atrakcyjna cenowo forma zakupów.

Czytaj więcej »Dzień Darmowej Dostawy – sposób na tanie e-zakupy

Od studenta do milionera

Wielu studentów po zakończeniu nauki stawia sobie pytanie: co dalej? Na przeszkodzie wejścia absolwentów na rynek pracy może stać brak wymaganego doświadczenia albo wyższe oczekiwania finansowe niż te oferowane w pierwszej pracy. Dla wielu młodych ludzi liczy się także potrzeba niezależności, której nie zrealizują w obcym przedsiębiorstwie. Prowadząc własny biznes – wręcz przeciwnie. Właśnie dla takich osób e-biznes wydaje się być stworzony.

Czytaj więcej »Od studenta do milionera

Volkswagen Scirocco od Platnosci.pl powędruje do Warszawy

Volkswagen Scirocco to główna nagroda w urodzinowym konkursie Platnosci.pl. Mógł go otrzymać każdy, kto w wyznaczonym czasie dokonał transakcji poprzez Platnosci.pl w sklepie lub serwisie internetowym Partnera konkursu oraz wymyślił hasło promujące zakupy z wykorzystaniem serwisu. Transakcję należało zgłosić za pośrednictwem strony www.internetoweplatnosci.pl. Wyłoniony właśnie zwycięzca – autor najlepszego hasła reklamowego – otrzyma w nagrodę samochód.

Czytaj więcej »Volkswagen Scirocco od Platnosci.pl powędruje do Warszawy

Biznes w sieci

Zakupy w sklepach internetowych stają się coraz bardziej popularne przede wszystkim ze względu na wygodę i niższe ceny. Ciągle rosnąca liczba polskich Internautów, komfort jaki dają zakupy bez wychodzenia z domu oraz zwiększające się zaufanie do elektronicznych metod płatności bez wątpienia przyczyniają się do sukcesu sklepów internetowych.Czytaj więcej »Biznes w sieci

Wakacje w sieci

Jak wynika z raportu firmy Symantec zaledwie 45 procent rodziców zdaje sobie sprawę, że ich pociechy mają negatywne doświadczenia z Internetem. Warto się więc upewnić, czy Twoje dziecko jest bezpieczne zabijając wakacyjną nudę przed komputerem.Czytaj więcej »Wakacje w sieci