Przejdź do treści

Maciej Stanusch

Wyniki badań wykorzystania wirtualnych doradców w biznesie

W Polsce przeprowadzono pierwsze badania, których celem było porównanie kosztów i korzyści zastosowania wirtualnego asystenta w biznesie. Prawie wszystkie ankietowane firmy zadeklarowały, że poprawił wizerunek ich marki, natomiast aż 62 proc. respondentów ułatwił bezpośrednią komunikację z klientami. Raport przygotowała w ramach swojej pracy doktorskiej Karolina Kuligowska z Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Czytaj dalej »Wyniki badań wykorzystania wirtualnych doradców w biznesie

Wirtualny Doradca pomaga w wyborze laptopa

Stanusch Technologies SA wprowadził na rynek wirtualnego doradcę, który ma zrewolucjonizować obsługę w sklepach internetowych. Nowe rozwiązanie nie tylko odpowiada na pytania użytkownika, ale w oparciu o zebrane informacje doradza wybór optymalnego produktu. Jest to pierwszy na europejskim rynku wirtualny doradca i drugi na świecie, który potrafi świadczyć takie usługi.

Czytaj dalej »Wirtualny Doradca pomaga w wyborze laptopa

Wirtualny Doradca pomaga w zakupach tuszów do drukarek

Klienci Drukuj24.pl, sklepu internetowego specjalizującego się w sprzedaży tuszów i tonerów do drukarek, mogą już korzystać z pomocy wirtualnego doradcy (chatbota). Na stronie www.drukuj24.pl pojawiła się animowana postać, która – dzięki zastosowanym technikom sztucznej inteligencji – pomaga osobom odwiedzającym serwis internetowy w zakupach materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Wirtualną Wiktorię stworzyła spółka Stanusch Technologies.

Czytaj dalej »Wirtualny Doradca pomaga w zakupach tuszów do drukarek

Pierwszy Wirtualny Doradca w branży turystycznej w Polsce

Wirtualny Doradca firmy Stanusch Technologies po raz pierwszy w Polsce pojawił się w branży turystycznej. Internetowe biuro podróży Travelasystent.pl zdecydowało się wykorzystać nowoczesne narzędzie komunikacji marketingowej w celu ułatwienia klientom podjęcia decyzji o sposobie spędzenia urlopu. Wirtualna Oliwia zna ponad tysiąc (docelowo ponad 5 tysięcy) faktów przydatnych turystom, od ceny wizy egipskiej, poprzez czas przelotu na Majorkę, aż po napięcie elektryczne w gniazdkach w Kenii.

Czytaj dalej »Pierwszy Wirtualny Doradca w branży turystycznej w Polsce