Lukoil

W inicjatywę „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” włączają się największe koncerny paliwowe w Polsce

Do trwającej od ponad dwóch miesięcy inicjatywy, ukierunkowanej na promowanie trzeźwości wśród kierowców, przyłączają się największe koncerny paliwowe w Polsce. Ich zaangażowanie w dystrybucję naklejek z hasłem „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” pozwoli dotrzeć z materiałami kampanii do większości polskich miast.

Czytaj więcej »W inicjatywę „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” włączają się największe koncerny paliwowe w Polsce

Tanio i jeszcze taniej – środkowy „Dzień Supercen” na Lukoilu

8 maja 2013 roku sieć stacji paliw LUKOIL rozpoczyna promocyjną kampanię sprzedażową o międzynarodowym zasięgu. Akcja „Dzień Supercen” potrwa do 5 czerwca. W tym czasie w każdą środę kierowcy będą tankowali na stacjach LUKOIL taniej niż zwykle. Promocja wspierana jest kampanią reklamową w ogólnopolskich stacjach radiowych oraz materiałami reklamowymi na stacjach paliw.

Czytaj więcej »Tanio i jeszcze taniej – środkowy „Dzień Supercen” na Lukoilu

Bankomaty Euronetu na stacjach Lukoil

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów, podpisał umowę z siecią stacji benzynowych Lukoil. W najbliższych miesiącach firma zainstaluje kilkanaście bankomatów na stacjach sieci w całej Polsce. Umowa zakłada możliwość poszerzenia współpracy. Obecnie Euronet posiada blisko 130 bankomatów na stacjach sieci BP, Shell i Statoil.
Czytaj więcej »Bankomaty Euronetu na stacjach Lukoil

Wspólna promocja Euronetu i Play na stacjach Lukoil

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-Pay, organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych Play na stacjach benzynowych Lukoil. Klienci, którzy zakupią w kasie stacji starter Play 5, 9, 30 lub doładowanie elektroniczne Play za min. 5 zł, otrzymają w prezencie upominek w postaci smyczy do telefonu. Promocja obejmuje doładowania z najnowszej oferty Play Fresh i trwa od 1 do 31 maja br.
Czytaj więcej »Wspólna promocja Euronetu i Play na stacjach Lukoil

Wspólna promocja Euronetu, Tak Taka i Play na stacjach Statoil

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-Pay, organizuje promocję zestawów startowych oraz doładowań kont pre-paid na stacjach benzynowych Statoil. Zakup starterów i zasileń elektronicznych Era Tak Tak oraz Play poprzez terminal Euronetu w kasie stacji premiowany będzie dodatkowymi punktami w programie Premium Club. Promocja trwa od 1 kwietnia do 31 maja br.
Czytaj więcej »Wspólna promocja Euronetu, Tak Taka i Play na stacjach Statoil

Wspólna promocja Euronetu i Orange na stacjach Lukoil

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-Pay, organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych Orange na stacjach benzynowych Lukoil. Klienci, którzy zakupią w kasie stacji starter Orange POP 20 lub telekartę elektroniczną Orange za min. 50 zł, otrzymają upominek w postaci smyczy z logo Orange. Promocja trwa od 1 do 31 marca br.
Czytaj więcej »Wspólna promocja Euronetu i Orange na stacjach Lukoil

Nowa promocja Euronetu i Plusa na stacjach Lukoil

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-pay, kontynuuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych na stacjach benzynowych Lukoil. Klienci, którzy zakupią Telekartę Plus za min. 50 zł poprzez terminal Euronetu w kasie stacji, otrzymają gratis zestaw startowy marki 36.6 należącej do sieci Plus. Promocja trwa od 1 do 30 listopada br.Czytaj więcej »Nowa promocja Euronetu i Plusa na stacjach Lukoil