Łukasz Wilczyński

Polski akcent w zarządzie The Mars Society

Miesiące wakacyjne przyniosły duże zmiany w The Mars Society, międzynarodowej organizacji, której celem jest promocja badań i misji na Marsa, zrzeszającej takie osoby jak m.in. James Cameron czy Buzz Aldrin. Dyrektorem Zarządzającym organizacji została Susan Holden Martin, która w latach ubiegłych pełniła m.in. stanowiska Dyrektora ds. Planowania Strategicznego oraz Dyrektora ds. Public Relations i Mediów.

Czytaj dalej »Polski akcent w zarządzie The Mars Society

Marsjański algorytm nominowany do naukowego odkrycia roku

Algorytm Rover and Orbiter Delta Mars (RODM) został nominowany w kategorii „naukowe odkrycie roku” w plebiscycie Travelery 2009. Jego autorem jest Jan Kotlarz, członek  stowarzyszenia Mars Society Polska i pracownik Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Na zwycięzcę można głosować na stronie www.travelery.national-geographic.pl.Czytaj dalej »Marsjański algorytm nominowany do naukowego odkrycia roku

NPRS w oczach krakowskich specjalistów public relations

W dzisiejszych czasach liczba bombardujących każdego informacji jest niezwykle duża. Zwłaszcza w Internecie wielość komunikatów może sprawić, że te istotne mogą zostać przeoczone. Dla zapewnienia odpowiedniego odbioru komunikatów PR-owych kluczowy  może być Net Public Relations Synergy – NPRS. Ten model zarządzania komunikatami PR-owymi, pozwala na promocję korzystnych wizerunkowo komunikatów w wyszukiwarce Google.
Czytaj dalej »NPRS w oczach krakowskich specjalistów public relations