Przejdź do treści

Łukasz Neska

1 Łukasz Neska

Pokochaj latanie

eskyStrach przed lataniem, zupełnie irracjonalny i ten mający pewne podstawy, jest problemem wielu osób. Nie pomagają statystyki mówiące o tym, jak bezpieczne jest latanie w porównaniu chociażby do podróży samolotem – organizacja International Air Transport Association, reprezentująca praktycznie wszystkie wielkie linie lotnicze, obliczyła ryzyko katastrofy samolotu jako 0,81 na milion lotów, co oznacza, że prawdopodobieństwo śmierci w katastrofie lotniczej wynosi zaledwie 0,00001 proc. Skoro nie statystyki, to co może pomóc? O tym czego się boimy i dlaczego nie powinniśmy mówi Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl.

Czytaj dalej »Pokochaj latanie

2 Łukasz Neska

eSKY.pl i Onet połączyły siły

eskyWspółpraca serwisu eSKY.pl z Onet-em rozpoczęła się w 2008 roku, kiedy to na serwisie Onet.Podróże zaimplementowano autorski system wyszukiwania lotów – eSKY.pl Travel Seach, co umożliwiło użytkownikom tego medium internetowego szybki zakup biletów lotniczych. W 2011 roku to partnerstwo poszerzono i eSKY.pl został jedynym operatorem hotelowym współpracującym z Onet-em. Zwieńczeniem tych działań stał się serwis www.esky.onet.pl.

Czytaj dalej »eSKY.pl i Onet połączyły siły

3 Łukasz Neska

eSKY.pl wchodzi z reklamą do TV

eskyRuszyła kampania telewizyjna Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl, serwisu turystycznego oferującego klientom kompleksowe usługi turystyczne. Spot reklamowy powstał przy współpracy z agencją The Digitals, która była odpowiedzialna za jego scenariusz, nadzorowała realizację produkcji oraz zakup mediów, a obecnie koordynuje przebieg kampanii.

Czytaj dalej »eSKY.pl wchodzi z reklamą do TV

eSKY.pl oferuje podróż do Szwajcarii

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl wraz z Switzerland Tourism przy Ambasadzie Szwajcarii w Polsce ogłaszają konkurs dla użytkowników Facebooka, pod hasłem: „Podróż do Szwajcarii może być Twoja!”. Zabawa rozpoczęła się 4 września i będzie trwała do 30 września 2012. Zwycięzca otrzyma dwa bilety do Szwajcarii oraz voucher hotelowy do wykorzystania przy rezerwacji noclegu w tym państwie.

Czytaj dalej »eSKY.pl oferuje podróż do Szwajcarii

Majówka 2012. Raport 2012

Czy Polacy wyjeżdżają na majówkę? Dokąd i za ile? Czy fakt, że biorąc trzy dni wolnego mogą odpocząć aż dziewięć dni zachęca ich do tego, by w pełni skorzystać z takiej możliwości? Czy też decydują się na krótszy wyjazd? Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl analizuje preferencje Polaków związane z  tegorocznym naprawdę długim weekendem.

Czytaj dalej »Majówka 2012. Raport 2012

Zbierz paczkę znajomych i zgarnij fantastyczne nagrody

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl organizuje konkurs dla wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie wyjazdu bez paczki przyjaciół. Osoby, które chcą walczyć o jedną z dziesięciu nagród głównych – w tym o aparat fotograficzny, nawigację samochodową i vouchery hotelowe o wartości 100 euro – muszą skorzystać z aplikacji znajdującej się na stronie: https://www.facebook.com/eskypl/app_121958114594936. Rywalizacja potrwa od 16 kwietnia do 6 maja 2012 roku.

Czytaj dalej »Zbierz paczkę znajomych i zgarnij fantastyczne nagrody