Archiwa tagu: Łukasz Kwiatkowski

Bosman wśród wikingów – rozpoczyna się XV Festiwal Słowian i Wikingów

W najbliższy weekend, w dniach 31 lipca – 3 sierpnia, w mieście Wolin, odbędzie się jedno z największych i unikalnych wydarzeń na skalę Polski i Europy – XV Festiwal Słowian i Wikingów „Wolin-Jömsborg-Vineta 2009”. Sponsorem głównym tej widowiskowej imprezy, przyciągającej od lat tysiące turystów i pasjonatów dawnych nadbałtyckich kultur, jest już po raz piętnasty marka… Czytaj dalej »

Bosman sponsorem Szczecin Rock Festival

Marka Bosman, z portfela Carlsberg Polska, została sponsorem pierwszej edycji Szczecin Rock Festival, jednego z największych tegorocznych muzycznych wydarzeń w Szczecinie. Podczas Szczecin Rock Festival, odbywającego się w dniach 24-25 czerwca, na stadionie Pogoni Szczecin, wystąpią gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej, gwarantując niepowtarzalną atmosferę i wspaniałe wrażenia fanom mocnych brzmień.

Nowy Bosman Niepasteryzowany – świeże piwo prosto z browaru

Marka Bosman, z portfela Carlsberg Polska rozszerza swój asortyment o nowy produkt: piwo Bosman Niepasteryzowany, które zostało przygotowane z myślą o szczególnie wymagających konsumentach, ceniących smak świeżego, niepasteryzowanego piwa. To wyjątkowe, naturalne piwo pojawi się na półkach sklepowych już w kwietniu b.r. i dostępne będzie przez cały sezon letni.