Archiwa tagu: LUKAS Bank

Nowe oblicze www LUKAS Banku

Agencja interaktywna Adv.pl we współpracy z LUKAS Bankiem zaprojektowała i zrealizowała nowy serwis korporacyjno-produktowy www.lukasbank.pl. Zgodnie z założeniami zwiększono jego użyteczność oraz wprowadzono wiele istotnych funkcjonalności, których nie było w poprzednim serwisie internetowym.

Izmałkowa Consulting pozyskuje nowych klientów i wzmacnia zespół realizujący badania etnograficzne

Wzrasta zainteresowanie polskich marketerów badaniami etnograficznymi. Izmałkowa Consulting prowadzi obecnie kilka dużych projektów, w których bada zachowania konsumentów w ich natrralnych środowiskach: mieszkaniach, pracy, podczas zakupów czy rodzinnych spotkań, w czasie zabawy itd.

19 banków oferuje kredyt z dopłatami

Z początkiem marca dwie kolejne instytucje: Millennium i BNP Paribas Fortis, zaproponują kredyty w ramach programu „Rodzina na Swoim”. Oznacza, to, że już 19 banków będzie udzielało kredytów z dopłatami do odsetek. Tylko w ostatnich miesiącach lista wydłużyła się o 5 instytucji. Wszystko przez rosnące zainteresowanie kredytami z dofinansowaniem do odsetek.

Franczyza bankowa: 350 nowych placówek partnerskich

W 2009 roku franczyza bankowa rosła wolniej niż w poprzednich – wynika z badania firmy doradczej PROFIT system. W minionym roku przybyło blisko 350 placówek partnerskich wobec 580 rok wcześniej. Liczba placówek działających na licencji przekroczyła już 4 tysiące. Według zapowiedzi banków tym roku jest szansa na otwarcie nawet 700 kolejnych.