Przejdź do treści

Łucznik

Kapeluszowy zawrót głowy

Cieszące się uznaniem stylistów i projektantów kapelusze to w sezonie letnim niemal obowiązkowy dodatek. Dzięki nowoczesnej maszynie Amelia II 2005 Łucznik, uszycie modnego nakrycia głowy staje się proste i wygodne. Modele prosto ze światowych wybiegów mogą być wykonane samodzielnie, bez uszczerbku dla naszego domowego budżetu.

Czytaj dalej »Kapeluszowy zawrót głowy

Kwitnący Łucznik i jego maszyny

Rozwijające się na wiosnę kwiaty ożywiają zmysły i skłaniają nas do poszukiwania nowego stylu. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego jak mało potrzeba aby uszyć coś wyjątkowego. Maszyny do szycia Lidia 2016 marki Łucznik o unikalnym wyglądzie zachęcają do kreatywnej pracy. Misterne wzory na obudowie sprawiają, że maszyny do szycia nabierają cech pięknego przedmiotu użytkowego i stanowią źródło inspiracji.

Czytaj dalej »Kwitnący Łucznik i jego maszyny

Stwórz karnawałową kreację z maszyną Kinga 2011 marki Łucznik

Karnawał, to czas zabawy, przyjęć i bali. Czas, gdy każda kobieta chce olśniewać niepowtarzalnym strojem. Jednak co zrobić, gdy mamy zaproszenie na kilka imprez a w szafie wisi tylko jedna sukienka? Nic prostszego, wystarczy odrobina wyobraźni i parę przeróbek na maszynie do szycia Kinga 2011 marki Łucznik by zmienić kreację nie do poznania.

Czytaj dalej »Stwórz karnawałową kreację z maszyną Kinga 2011 marki Łucznik

Łucznik rozwija się dla swoich klientów

Legendarna polska marka Łucznik zdobywa serca kolejnych pokoleń Polek. Pokazując nowoczesnym kobietom, że szycie znów jest modne Łucznik, stał się liderem rynku maszyn do szycia. Teraz, wsłuchując się w potrzeby klientów, rozszerza swój asortyment o kolejne maszyny do szycia, akcesoria i urządzenia małego AGD, stając się tym samym niezbędnym przyjacielem każdego domu.Czytaj dalej »Łucznik rozwija się dla swoich klientów

Maszyna Kornelia marki Łucznik – szycie nigdy nie było tak proste

Szycie na maszynie nie jest czynnością tak skomplikowaną jakby się mogło wydawać. Prosta w obsłudze, a za razem wielofunkcyjna maszyna sprawi, że każdy, krok po kroku, opanuje tajniki kroju i szycia. Specjalnie z myślą o wymagających, lecz ceniących sobie łatwość obsługi Polkach, powstał model Kornelia II 2004 – oferująca wiele możliwości maszyna do szycia legendarnej marki Łucznik.

Czytaj dalej »Maszyna Kornelia marki Łucznik – szycie nigdy nie było tak proste

Otylia, Lidia, Weronika… mój pierwszy raz z maszyną

Zawsze przed ważnym wydarzeniem, rozmową czy spotkaniem prześladuje mnie pech. Urywa mi się sznurówka, nie umiem znaleźć dwóch jednakowych skarpetek czy kluczyków od samochodu. Wczoraj, gdy wybierałem się na rozmowę o pracę, w momencie zawiązywania butów stało się coś strasznego. Przy akompaniamencie cichego trzasku, moje jedyne spodnie od garnituru pękły na szwie…

Czytaj dalej »Otylia, Lidia, Weronika… mój pierwszy raz z maszyną