Lotnisko Warszawa/Modlin

Pierwszy miesiąc Lotniska Warszawa/Modlin

Minął miesiąc funkcjonowania Portu Lotniczego Warszawa/Modlin. Od 16 lipca 2012 do 15 sierpnia Lotnisko Warszawa/Modlin obsłużyło 161 119 pasażerów i 1 106 operacji lotniczych. Wizz Air obsłużył 118 956 pasażerów i 782 operacje lotnicze, Ryanair obsłużył 41 800 pasażerów i 322 operacje lotnicze. Najwięcej operacji lotniczych odbywa się w każdy piątek – 42 operacje.

Czytaj więcej »Pierwszy miesiąc Lotniska Warszawa/Modlin

Dzień Otwarty Lotniska Warszawa/Modlin

Z przyjemnością informujemy, że 7 lipca 2012 roku, Spółka Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa/Modlin, planuje zorganizować Dzień Otwarty Lotniska Warszawa/Modlin. Przed  rozpoczęciem pikniku, odbędzie się testowanie terminalu przez wszystkich chętnych, którzy zapiszą się wcześniej i uzupełnią formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej www.modlinairport.pl oraz profilu Facebookowym http://www.facebook.com/LotniskoWarszawaModlin.

Czytaj więcej »Dzień Otwarty Lotniska Warszawa/Modlin

Zabawa z Wizz Air na lotnisku Modlin

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej świętuje swoje przenosiny na lotnisko Modlin w tym miesiącu, zapraszając odważnych i zabawnych pasażerów do pojawienia się w Modlinie w tę sobotę w strojach kąpielowych z jakąkolwiek różową ozdobą. Pierwszych 69 pasażerów, którzy pojawią się w specjalnym namiocie Wizz Air podczas dnia otwartego lotniska w Modlinie, 7 lipca od godziny 14.00 otrzyma bezpłatne bilety w dwie strony na wybranej trasie oferowanej przez Wizz Air z lotniska Modlin. Bilety będą ważne przez 6 miesięcy.

Czytaj więcej »Zabawa z Wizz Air na lotnisku Modlin