Archiwa tagu: Lisner

Śledź na zakręcie

Jesienią 2011 roku odnotowano drastyczne zmiany na rynku przetworów rybnych. Sytuacja obejmuje zmniejszenie limitów połowowych śledzia w ostatnim sezonie przy jednoczesnym zwiększonym popycie na śledzia. Deficyt tego surowca jest równoznaczny z wysokim wzrostem cen produktów śledziowych.

Sałatka polska w nowym wydaniu

Wiosną 2011 roku marka Lisner wprowadziła do swojej oferty SALATERIĘ Sałatkę polską w odświeżonym, większym opakowaniu 270g. Nowe wydanie SALATERII akcentuje jej lekkość, naturalność i tradycyjny smak, dzięki którym sałatka świetnie sprawdzi się przy różnych okazjach – posiłku w domu, lunchu w pracy czy przekąski w czasie podróży.

Nowa odsłona kampanii reklamowej Salateria

Z początkiem maja ruszyła nowa kampania telewizyjno – radiowa poświęcona sub-marce SALATERIA. Kampania ma na celu przedstawienie SALATERII w odświeżonej szacie graficznej i wypromowaniu jej jako inspirującej, czerpiącej z kuchni całego świata marki oferującej gotowe sałatki. Za realizację projektu odpowiedzialna jest agencja reklamowa GPD.

Jesienna kampania reklamowa marki Lisner

W listopadzie 2009 roku startuje kolejna odsłona kampanii reklamowej marki LISNER pod hasłem „Zdrów jak ryba”. Jej celem jest wzmocnienie wizerunku marki LISNER jako marki nowoczesnej, oferującej szeroką gamę przetworów rybnych, past kanapkowych, sałatek i gotowych dań mrożonych odpowiadających wymaganiom współczesnych konsumentów w zakresie nie tylko zdrowego, ale i smacznego odżywiania.

Nowa kampania reklamowa marki Lisner

W czerwcu 2009 roku rozpoczęła się druga odsłona kampanii reklamowej marki LISNER pod hasłem „Zdrów jak ryba”.  Jej celem  jest ocieplenie wizerunku marki, poinformowanie grupy docelowej  o nowych kategoriach produktów oraz uświadomienie konsumentom  szerokiej oferty LISNERA – past kanapkowych,  sałatek oraz przetworów rybnych. 

Rybne kąski marki Lisner

Z myślą o tych, którzy poszukują ciekawego połączenia smaków w wygodnych w użyciu opakowaniach marka Lisner opracowała dwie nowe gamy produktów – PrzySnacki i Ryby łagodne w sosach. Ciekawe zestawienie śledzi atlantyckich z dodatkami oraz łagodnych, gotowanych ryb w sosach to doskonała alternatywa na szybkie zaspokojenie głodu, niezależnie od miejsca czy pory dnia. Niewielkie opakowanie… Czytaj dalej »