Przejdź do treści

Lipton Ice Tea

Lipton Ice Tea Dance Academy zaprasza na orzeźwiające warsztaty taneczne

  • przez

Lipton Ice Tea zaprasza na orzeźwiające, pełne pozytywnej energii warsztaty taneczne. Zajęcia na świeżym powietrzu poprowadzi finalistka „You can Dance” Natalia Wojdak, która porwie do tańca zarówno plażowiczów, jak i mieszczuchów. Akademia tańca Lipton Ice Tea Dance Academy wyrusza na wakacyjne tournée po Polsce.

Czytaj dalej »Lipton Ice Tea Dance Academy zaprasza na orzeźwiające warsztaty taneczne

Lipton Ice Tea rozszerza zakres współpracy z siecią restauracji Pizza Hut

  • przez

Marka Lipton Ice Tea należąca do koncernu PepsiCo rozszerza współpracę z siecią restauracji Pizza Hut uruchamiając jednocześnie akcję konsumencką. Przez najbliższe miesiące pół miliona Klientów Pizza Hut otrzyma puszki mrożonej herbaty Lipton Ice Tea Green. Akcja obejmie swoim zasięgiem wszystkie restauracje sieci w Polsce.

Czytaj dalej »Lipton Ice Tea rozszerza zakres współpracy z siecią restauracji Pizza Hut

Digital One przygotowała pierwszy Dance Mob w polskim Facebooku dla Lipton Ice Tea

Digital One przygotowała dla Pepsi Cola General Bottlers roztańczoną akcję promocyjną wspierającą markę Lipton Ice Tea, odbywającą się pod hasłem „Zaklinacze Mango”. Jest to konkurs taneczny dla fanów Lipton Ice Tea w całości zorganizowany na Facebooku, którego trzonem jest specjalnie przygotowana aplikacja. Zwycięska grupa wirtualnych tancerzy pojawi się w nagrodę na zupełnie realnym nośniku outdoorowym w centrum Warszawy.

Czytaj dalej »Digital One przygotowała pierwszy Dance Mob w polskim Facebooku dla Lipton Ice Tea

Digital One przygotowała launch nowej Lipton Ice Tea w internecie

Digital One przygotowała dla Pepsi Cola General Bottlers launch internetowy nowego produktu marki Lipton Ice Tea. Jest to nowy wariant smakowy o nazwie Lipton Ice Tea Green Mango. Rozpoczęcie szeroko zakrojonej aktywności w sieci jest jednym z elementów ogólnopolskiej zintegrowanej kampanii marketingowej promującej nowy smak. Poza internetem wykorzystywane są także: telewizja, prasa, kino i outdoor.

Czytaj dalej »Digital One przygotowała launch nowej Lipton Ice Tea w internecie