Przejdź do treści

Link4

Responsive design w nowym serwisie Link4

Link4 uruchomił nową stronę internetową ułatwiającą proces wyboru ubezpieczenia online. Jedną z zalet serwisu Link4 jest niewątpliwie jego kompatybilność z różnymi wielkościami ekranów, co w kontekście popularyzacji urządzeń mobilnych ma ogromne znaczenie. Projekt strony powstał we współpracy z agencją Symetria, za wdrożenie witryny odpowiedzialna była agencja Merix Studio.

Czytaj dalej »Responsive design w nowym serwisie Link4

Link4 z Makro

Link4, lider ubezpieczeń direct, rozpoczyna współpracę z siecią hurtowni wielkopowierzchniowych MAKRO Cash & Carry. Dzięki podpisanej umowie ponad 1,2 miliona klientów MAKRO będzie mogło skorzystać ze specjalnej preferencyjnej oferty ubezpieczeniowej przygotowanej przez Link4.

Czytaj dalej »Link4 z Makro

Bezpieczna i wygodna zima za kółkiem

Wraz z nadejściem pierwszej grudniowej śnieżycy, rozpocznie się kolejny sezon zimowy na polskich drogach. Aby dobrze się do niego przygotować, oprócz corocznej obowiązkowej wymiany opon na zimowe, pamiętajmy o tym, aby zapewnić bezpieczeństwo i fizyczny komfort podczas jazdy samochodem – sobie i naszym pasażerom. Jak? – szczegóły w niniejszym poradniku.

Czytaj dalej »Bezpieczna i wygodna zima za kółkiem

Warto sprawdzać oferty różnych firm, bo można zaoszczędzić – wynika z badań Link4 i Polskiej Izby Motoryzacji

W ciągu ostatniego roku trzy czwarte polskich kierowców „z rozpędu” przedłużyło OC lub AC swojego auta u dotychczasowego ubezpieczyciela. Ci, którzy zdecydowali się na zmianę, znaleźli lepszą ofertę.

Czytaj dalej »Warto sprawdzać oferty różnych firm, bo można zaoszczędzić – wynika z badań Link4 i Polskiej Izby Motoryzacji