Przejdź do treści

Liga Cybersport

Rusza Lenovo Cup StarCraft II – seria turniejów dla najlepszych

Liga Cybersport wraz ze swoim partnerem – firmą Lenovo – ma przyjemność ogłosić, że już w lutym ruszy całoroczna seria turniejów w jedną z najpopularniejszych gier wszechczasów – strategię czasu rzeczywistego StarCraft II. Pula nagród w całej serii sięga 3 000 złotych, w tym 1 200 złotych w gotówce.

Czytaj dalej »Rusza Lenovo Cup StarCraft II – seria turniejów dla najlepszych

Lenovo wspiera Ligę Cybersport

Firma Lenovo, producent innowacyjnych komputerów osobistych, została oficjalnym partnerem technologicznym i sponsorem Ligi Cybersport, jednej z największych i najprężniej rozwijających się lig gier komputerowych w Polsce. W ramach współpracy, Lenovo wesprze ligę sprzętem komputerowym – mocnymi notebookami dedykowanymi do gier komputerowych. Umowa została podpisana do końca 2010 roku z możliwością kontynuacji.

Czytaj dalej »Lenovo wspiera Ligę Cybersport

Sawik i Bownik w CyberTV 36i6

Już w ten piątek tj. 4 września o godzinie 18.00 w studio internetowej telewizji lookr.tv odbędzie się kolejny program realizowany w ramach projektu CyberTV 36i6. Gośćmi prowadzącego Piotra ‘neqs’ Lipskiego będą prezenter Maciej ’Sawik’ Sawicki oraz profesjonalny fotograf znany w świecie sportów elektronicznych pod pseudonimem Bownik.

Czytaj dalej »Sawik i Bownik w CyberTV 36i6