Lidl

Bądź fit z Lidlem

Po świątecznym łakomstwie i sylwestrowym szaleństwie czas na trochę ruchu. Od 7 stycznia w sklepach Lidl pojawi się bogata oferta przyrządów do domowej siłowni, sportowych ubrań, a także zdrowych przekąsek. Spełnij swoje postanowienia i aktywnie rozpocznij Nowy Rok z Lidlem!Czytaj więcej »Bądź fit z Lidlem

Aż 1 700 000 zł Lidl przekazał WOŚP dla najmłodszych i seniorów

Razem można więcej! Po raz kolejny udowodniła to sieć Lidl grając wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zbiórka w sklepach sieci rozpoczęła się 7 stycznia i trwała przez cały tydzień poprzedzający 21. Finał WOŚP. Dzięki otwartym sercom Klientów, zaangażowaniu Pracowników oraz wsparciu firmy Lidl, podczas tegorocznej zbiórki zebrano aż 1 700 000 zł, co zwiększa ogólną kwotę przekazaną przez Lidl na konto Fundacji WOŚP do 5 600 000 zł.  Środki zebrane podczas 21. Finału zostaną przeznaczone na rzecz ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.

Czytaj więcej »Aż 1 700 000 zł Lidl przekazał WOŚP dla najmłodszych i seniorów

Cenowe mistrzostwa świata w Lidlu

„Baaach!!! I tu widzimy, wpada do siatki Kiełbasa Krakowska po 2,22!! A potem buuum!! Do tej samej siatki trafiają bezbłędnie sosy włoskie po 4,99” – tak w kolejnym spocie nowej kampanii znany piłkarz i komentator sportowy Jacek Gmoch opisuje promocję cenową sieci Lidl obejmującą specjalnie wyselekcjonowany asortyment produktów żywnościowych i akcesoriów dla kibiców.

Czytaj więcej »Cenowe mistrzostwa świata w Lidlu

Smörgåsbord, czyli szwedzki stół obfitości

Kolejnym celem kulinarnej podróży Lidla jest Skandynawia, która kojarzy się głównie z krystalicznie czystą przyrodą oraz znanym producentem mebli. Aby pokazać inne, kulinarne oblicze tej części globu,  już od poniedziałku 12 marca w sklepach Lidl będzie można nabyć tradycyjne skandynawskie specjały, takie jak szwedzkie pulpeciki köttbullar, dżem z borówek lub też powszechnie znane i lubiane ciasteczka korzenne. Spróbuj i poczuj się jak mieszkaniec wybrzeża południowej Skanii lub dalekiej Laponii, gdzie wiosną i latem słońce nie zachodzi. Smaklig måltid! Smacznego!

Czytaj więcej »Smörgåsbord, czyli szwedzki stół obfitości

Wygraj telefon Samsung Wave 3 w Lidlu

Samsung Wave 3 to najnowszy i flagowy smartfon tej firmy z linii Wave, który został wprowadzony na rynek w drugiej połowie listopada. Wyposażony w najnowszą wersję systemu bada 2.0 i wykonany z aluminium teraz jest do wylosowania w startującej 5 grudnia loterii „Samsung od @”. By wziąć udział w losowaniu, wystarczy przysłowiowe jedno kliknięcie. Na szczęśliwców, którzy losowani będą do 24 grudnia czeka aż 31 telefonów.

Czytaj więcej »Wygraj telefon Samsung Wave 3 w Lidlu

Pikok – tradycja polskiego smaku i synonim najwyższej jakości

Już po raz kolejny produkty Lidl zostały wyróżnione prestiżowym Godłem Teraz Polska. W dwudziestej pierwszej edycji Konkursu eksperci nagrodzili  wędliny surowe i podsuszane pod  marką Pikok, wśród których są tradycyjne kiełbasy, kabanosy oraz schab. Znany i ceniony polski smak oraz najwyższa jakość rodzimej produkcji to cechy, które zdecydowały o werdykcie konkursowego jury.Czytaj więcej »Pikok – tradycja polskiego smaku i synonim najwyższej jakości

Na zdrowie… pracowników Lidla

Sieć sklepów spożywczych Lidl we współpracy z Grupą Medicover wprowadziła Grupowe Ubezpieczenie Medyczne. Firma oferuje uczestnictwo w „Programie Sieć Plus” wszystkim 9 tysiącom swoich pracowników. W skład pakietu świadczeń wchodzą konsultacje lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne i szczepienia przeciwko grypie.

Czytaj więcej »Na zdrowie… pracowników Lidla

Lidl liderem rankingu Greenpeace

W czasach ekologicznej troski o zmniejszający się w szybkim tempie zasób dóbr ziemskich coraz częściej monitoruje się politykę handlową wytwórców i dystrybutorów żywności. W tegorocznym rankingu Greenpeace zatytułowanym „Oceany na sprzedaż” sieć sklepów spożywczych Lidl okazała się liderem we wdrażaniu zrównoważonej strategii pozyskiwania ryb, produktów rybnych oraz owoców morza.

Czytaj więcej »Lidl liderem rankingu Greenpeace