Archiwa tagu: Lexmark

Kyocera FS-4200DN – najoszczędniejsza drukarka biurowa w zestawieniu IT Professional!

Według zestawienia, przygotowanego przez magazyn IT Professional, drukarka Kyocera FS-4200DN jest najtańszym w eksploatacji urządzeniem monochromatycznym. Według wyliczeń magazynu, wydruk jednej strony na FS-4200DN kosztuje zaledwie 1,5 grosza. W przypadku modeli konkurencyjnych, cena ta potrafi być nawet trzykrotnie wyższa. W badaniu, oprócz Kyocery, uczestniczyły urządzenia takich producentów jak: OKI, Samsung, Xerox, Lexmark, HP, Canon i… Czytaj dalej »

Opłacalne rozwiązanie dla Lexmarków

Rodzina tonerów marki Black Point dla drukarek Lexmark powiększa się o kolejny produkt. Do oferty dołącza nowy model – wysokowydajny kartridż LBPL460. To wybawienie dla portfeli użytkowników drukarek popularnego producenta – kartridż marki Black Point jest prawie 45% bardziej opłacalny od materiału producenta sprzętu.

Lexmark obchodzi 20-lecie

20 lat temu, w wyniku wydzielenia z IBM, powstała firma Lexmark. Przed jej pracownikami postawiono wówczas ambitne zadanie budowy dynamicznej firmy, która połączy technologiczny rozwój z wizją tworzenia rozwiązań ułatwiających codzienną prace. Po dwóch dekadach nieprzerwanego rozwoju można powiedzieć, że zadanie zostało zaliczone celująco.

Przy kolorowych wydrukach zwracamy uwagę na koszty

Takie wnioski płyną z badania przeprowadzonego przez Ipsos dla firmy Lexmark, dostawcy rozwiązań druku. Pracownicy biurowi zwracają znacznie większą uwagę na to, co drukują, kiedy mają drukować w kolorze. W rezultacie drukują znacznie mniej niepotrzebnych materiałów, co prowadzi do zmniejszenia zużycia papieru i zmniejszenia kosztów w porównaniu do wydruków monochromatycznych.

Zużycie papieru wzrasta

Według ogólnoeuropejskich badań, przeprowadzonych przez Ipsos na zlecenie firmy Lexmark – dostawcy rozwiązań druku, ilość stron drukowanych w biurach na całym kontynencie pozostaje wysoka, na poziomie 31 wydruków na pracownika dziennie i nie zmieniła się znacząco na przestrzeni ostatnich lat.