Leszek Siwecki

Biesiadne lato z Kasztelanem w dwóch wydaniach

  • by

Już 30 maja b.r. rozpoczyna się sezon biesiadnych imprez plenerowych z marką Kasztelan, z portfela Carlsberg Polska – w tym roku odbywających się w dwóch formułach: Kasztelańskie Dni Miast i Biesiady Kasztelańskie. Głównym organizatorem cyklu Biesiady Kasztelańskie jest tradycyjnie Browar Kasztelan Sierpc, który wspiera także jako sponsor imprezy z cyklu Kasztelańskie Dni Miast.

Czytaj więcej »Biesiadne lato z Kasztelanem w dwóch wydaniach

Walczymy o mistrza

  • by

Marka Kasztelan, z portfela Carlsberg Polska w dniach 16 – 17 maja, we współpracy z Urzędem Miasta Płock, Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki oraz sponsorowanym przez markę klubem Wisła Płock, organizuje specjalną transmisję meczów finałowych piłki ręcznej na scenie Amfiteatru w Płocku pod hasłem „Walczymy o mistrza”. Wszyscy fani tego sportu i klubu Wisła Płock, będą mogli przeżyć wspólnie wielkie sportowe emocje oglądając bezpośrednią relację z meczów finałowych Mistrzostw Polski w piłce ręcznej w atmosferze wspaniałej sportowej zabawy!

Czytaj więcej »Walczymy o mistrza

BOSMAN SPONSOREM WIELKIEGO XIV FESTIWALU SŁOWIAN I WIKINGÓW!

W najbliższy weekend, w dniach 1-3 sierpnia, w mieście Wolin rozpocznie się XIV Festiwal Słowian i Wikingów „Wolin-Jömsborg-Vineta 2008”. Marka Bosman z portfela Carlsberg Polska tradycyjnie, od kilkunastu lat, jest sponsorem głównym tego niezwykłego spektaklu historycznego, który co roku gromadzi dziesiątki tysięcy turystów i miłośników kultury wczesnośredniowiecznych ludów nadbałtyckich. Czytaj więcej »BOSMAN SPONSOREM WIELKIEGO XIV FESTIWALU SŁOWIAN I WIKINGÓW!