Leszek Kułak

Giełdowa MIT powiększyła się o Lark Europe

Giełdowa MIT Mobile Internet Technology S.A., należąca do notowanej na GPW holdingowej spółki MNI S.A. przejęła firmę Lark Europe Sp. z o.o., czołowego producenta i dystrybutora tabletów PC oraz urządzeń do nawigacji GPS w Polsce. Grupa MIT w nowym kształcie, jako nowoczesny dystrybutor technologii treści i usług multimedialnych, planuje roczne skonsolidowane przychody ze sprzedaży na poziomie nie niższym niż 160 mln zł, przy co najmniej 38 mln zł zysku EBITDA.

Czytaj więcej »Giełdowa MIT powiększyła się o Lark Europe

EL2 z grupy MIT kończy spory z firmą InternetQ Poland

EL2 Sp. z o.o. należąca do notowanej na warszawskiej giełdzie spółki MIT S.A. (Mobile Internet Technology S.A. – indeks WIG-Media), będącej częścią giełdowej grupy MNI (indeksy: sWIG80, WIG-TELKOM), jest firmą zajmująca się obsługą loterii SMS-owych (Premium Rate) na rzecz rynku medialnego i reklamowego oraz operatorów sieci GSM. InternetQ Poland Sp. z o.o., jeden z liderów rynku loterii SMS-owych w Polsce jest spółką-córką międzynarodowego koncernu, operującego w 27 krajach w Europie, Azji.

Czytaj więcej »EL2 z grupy MIT kończy spory z firmą InternetQ Poland

Giełdowa spółka MIT S.A., zajmująca się m.in. mobilnymi usługami dodanymi, marketingiem mobilnym konsekwentnie rozwija niedawno utworzone Centrum Outsourcingu Usług

Notowana na warszawskiej giełdzie MIT S.A. organizuje nowe przedsięwzięcie komercyjne Centrum Outsourcingu Usług. W oparciu o należącą do Grupy MIT spółkę Scientific Services Sp. z o.o. specjalizującą się w przetwarzaniu i digitalizacji danych, archiwizacji oraz obsłudze programów marketingu bezpośredniego, a także hostingiem baz danych, rozwijany jest nowy komercyjny projekt rynkowy, zlokalizowany w Warszawie.

Czytaj więcej »Giełdowa spółka MIT S.A., zajmująca się m.in. mobilnymi usługami dodanymi, marketingiem mobilnym konsekwentnie rozwija niedawno utworzone Centrum Outsourcingu Usług