Przejdź do treści

Leszek Gierszewski

DRUTEX Liderem Rynku Stolarki 2012

1 Leszek GierszewskiDRUTEX S.A., największy producent okien i drzwi w Europie, poinformował, że firma została wyróżniona tytułem Lidera Rynku Stolarki oraz Profesjonalnego PR-u w Branży Stolarki. Wyróżnienia zostały przyznane przez Centrum Analiz Branżowych. podczas Gali Stolarki Budowlanej w Warszawie. Spółka została doceniona także przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki, które potwierdziło, że okna fasadowe firmy DRUTEX S.A. są dobrze oceniane i polecane przez fachowców.

Czytaj dalej »DRUTEX Liderem Rynku Stolarki 2012

Drutex Budowlaną Firmą Roku 2011

DRUTEX S.A., największy producent okien i drzwi w Europie poinformował, że firma po raz drugi z rzędu została wyróżniona tytułem Budowlana Firma Roku 2011 r. w kategorii: producent materiałów budowlanych za dynamiczny rozwój i pozycję, jaką Spółka wypracowała na rynku budowlanym. Specjalnym wyróżnieniem uhonorowany został także Prezes Drutex-u, Leszek Gierszewski, za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy rynkowe w 2011 r.

Czytaj dalej »Drutex Budowlaną Firmą Roku 2011

Drutex po raz kolejny laureatem nagrody Dobra Firma

DRUTEX S.A., największy w Europie producent okien i drzwi, poinformował, że firma po raz kolejny została uhonorowana tytułem „Dobra Firma” przyznawanym przez dziennik „Rzeczpospolita” w ramach rankingu Lista 2000. Spółka, jako jedyna z branży, znalazła się tym samym w gronie dwudziestu najdynamiczniej i najefektywniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw.

Czytaj dalej »Drutex po raz kolejny laureatem nagrody Dobra Firma

Drutex Liderem Polskiego Biznesu

DRUTEX S.A., jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie ogłosił, że firma i Prezes Leszek Gierszewski zostali laureatem Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, przyznawanej podczas dwudziestej edycji konkursu w Teatrze Narodowym w Warszawie. Spółka znalazła się w gronie zwycięzców w wyniku uznania jej doskonałych wyników finansowych, wzrostu eksportu oraz zaangażowania w działalność społeczną.

Czytaj dalej »Drutex Liderem Polskiego Biznesu

Drutex Filarem Polskiej Gospodarki

DRUTEX S.A., jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie ogłosił, że firma została laureatem rankingu Filary Polskiej Gospodarki, organizowanego przez dziennik Puls Biznesu oraz czołową agencję badawczą Pentor Research International. Ranking wyróżnia firmy, które są ważne w swoich regionach ze względu na skalę działania oraz znaczenie dla lokalnej społeczności. DRUTEX został wyróżniony  w plebiscycie z rejonu województwa pomorskiego.

Czytaj dalej »Drutex Filarem Polskiej Gospodarki