Archiwa tagu: Leszek Czarnecki

Leszek Czarnecki już po raz czwarty organizuje konkurs „Studiuję, pracuję, zarządzam”

Masz pomysł na biznes, ale potrzebujesz kapitału? Weź udział w konkursie „Studiuję, pracuję, zarządzam”, w którym można wygrać wsparcie inwestycyjne jednego z największych osobistości polskiego biznesu. Leszek Czarnecki w ramach programu „Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego” już po raz czwarty organizuje konkurs na firmę skierowany do młodych ludzi.

Wystartowała XIV Edycja Nagrody im. Eugeniusza Kwiatkowskiego przyznawana polskim dziennikarzom za najlepszy utwór ekonomiczny w 2008 r.

Rozpoczęliśmy 14. edycję Nagrody im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Nagroda ta, ustanowiona w roku 1995 przez Senat Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (dawnej Akademii Ekonomicznej), przyznawana jest rokrocznie wybitnym polskim dziennikarzom za najlepsze publikacje o tematyce ekonomicznej. Zwycięzca tegorocznej edycji otrzyma czek na 15 000 zł! Mecenasem Nagrody jest Deutsche Bank PBC SA.

Korporacja czy własna firma? – zmiana terminu spotkania na Politechnice Gdańskiej

Z przyczyn niezależnych od organizatorów termin spotkania w ramach programu „Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego” na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, został przesunięty o tydzień na 29 kwietnia br. Pomimo zmiany terminu debaty, wszyscy zapowiadani goście nie rezygnują z udziału w panelu.

Korporacja czy własna firma? – przyjdź i dowiedz się od najlepszych

22 kwietnia na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, odbędzie się  spotkanie w ramach programu „Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego”. W panelu wezmą udział znani polscy menażerowie m.in.: Grażyna Piotrowska-Oliwa (PTK Centertel) i Tomasz Sielicki (twórca sukcesu Sygnity SA, dawny ComputerLand SA)

Sukces w biznesie

Akademia Ekonomiczna w Katowicach była gospodarzem wyjątkowego spotkania organizowanego w ramach programu „Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego”. Znani przedsiębiorcy – Leszek Czarnecki (GETIN Holding), Adam Góral (Asseco), Wojciech Kruk (Vistula Group) i Rafał Styczeń (IIF) – mówili o swojej drodze do sukcesu.

Z impetem w kolejną przecenę

To już siódmy z rzędu spadkowy tydzień na warszawskiej giełdzie. Po raz ostatni tak długa sekwencja spadków miała miejsce latem 2002 roku, trwała 10 tygodni i co ciekawe, przebiegała dokładnie w tym samym czasie. W miarę przedłużania się spadków ich impet przybierał na sile i tak jest również w tym roku. Tylko w ostatnim tygodniu… Czytaj dalej »