Przejdź do treści

Leroy Merlin

Na osiedlu Panorama w Kaliszu powstał dom pokazowy

FB Antczak kaliski deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości domów i mieszkań (www.antczak.pl) przygotował dla swoich klientów dom pokazowy na osiedlu Panorama w Kaliszu. Projekt 130-metrowego wnętrza został przygotowany przez Sylwię Antczak. Partnerem projektu jest Leroy Merlin, który dostarczył materiały wykończeniowe do jego realizacji.

Czytaj dalej »Na osiedlu Panorama w Kaliszu powstał dom pokazowy

Świąteczne zniżki od Edenred

W okresie przedświątecznych zakupów użytkownicy kart i kuponów Edenred mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów w wielu sklepach na terenie całej Polski. Oszczędność do 10 procent lub zniżki w wysokości 50 złotych obowiązują m.in. w delikatesach Piotr i Paweł, perfumeriach Marionnaud oraz sklepach Leroy Merlin i Smyk.

Czytaj dalej »Świąteczne zniżki od Edenred

Leroy Merlin Polska rozpoczyna współpracę z Muratorem S.A. dotyczącą wydawania magazynu wnętrzarskiego „Dom z pomysłem”

Wydawnictwo zajmie się obsługą redakcyjną, reklamową, drukarską i kolportażową należącego do Leroy Merlin Polska tytułu. Pierwszy numer pisma przygotowany wspólnie z Muratorem S.A. trafi do sklepów Leroy Merlin i sieci sprzedaży prasy 10 lutego 2011 r.

Czytaj dalej »Leroy Merlin Polska rozpoczyna współpracę z Muratorem S.A. dotyczącą wydawania magazynu wnętrzarskiego „Dom z pomysłem”

MURATOR S.A. wydaje magazyn Leroy Merlin Polska – „Dom z pomysłem”

MURATOR S.A. rozpoczyna wydawanie magazynu wnętrzarskiego „Dom z pomysłem”, należącego do Leroy Merlin Polska. Do zadań wydawnictwa należy obsługa redakcyjna, reklamowa, druk i kolportaż. Pierwszy numer przygotowany w wyniku współpracy ukaże się 10 lutego. „Dom z pomysłem” to obok „Dobrego Wnętrza”, „M jak mieszkanie” i „Mojego Mieszkania” czwarty tytuł wnętrzarski w ofercie reklamowej MURATORA S.A.

Czytaj dalej »MURATOR S.A. wydaje magazyn Leroy Merlin Polska – „Dom z pomysłem”

Bricoman stawia na sprzedaż w sieci i staje się pionierem w branży sklepów remontowo-budowlanych

Firma Bricoman, należąca obok Leroy Merlin do grupy Adeo, uruchomiła pierwszy w Polsce internetowy sklep remontowo-budowlany. Kompleksowa oferta obejmuje ponad 14 tys. pozycji w różnych kategoriach produktowych. Atrakcyjne ceny i oszczędność czasu to tylko niektóre z wyróżników marki.

Czytaj dalej »Bricoman stawia na sprzedaż w sieci i staje się pionierem w branży sklepów remontowo-budowlanych