Archiwa tagu: Leroy Merlin

Na osiedlu Panorama w Kaliszu powstał dom pokazowy

FB Antczak kaliski deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości domów i mieszkań (www.antczak.pl) przygotował dla swoich klientów dom pokazowy na osiedlu Panorama w Kaliszu. Projekt 130-metrowego wnętrza został przygotowany przez Sylwię Antczak. Partnerem projektu jest Leroy Merlin, który dostarczył materiały wykończeniowe do jego realizacji.

Leroy Merlin Polska rozpoczyna współpracę z Muratorem S.A. dotyczącą wydawania magazynu wnętrzarskiego „Dom z pomysłem”

Wydawnictwo zajmie się obsługą redakcyjną, reklamową, drukarską i kolportażową należącego do Leroy Merlin Polska tytułu. Pierwszy numer pisma przygotowany wspólnie z Muratorem S.A. trafi do sklepów Leroy Merlin i sieci sprzedaży prasy 10 lutego 2011 r.

MURATOR S.A. wydaje magazyn Leroy Merlin Polska – „Dom z pomysłem”

MURATOR S.A. rozpoczyna wydawanie magazynu wnętrzarskiego „Dom z pomysłem”, należącego do Leroy Merlin Polska. Do zadań wydawnictwa należy obsługa redakcyjna, reklamowa, druk i kolportaż. Pierwszy numer przygotowany w wyniku współpracy ukaże się 10 lutego. „Dom z pomysłem” to obok „Dobrego Wnętrza”, „M jak mieszkanie” i „Mojego Mieszkania” czwarty tytuł wnętrzarski w ofercie reklamowej MURATORA S.A.