LEGO

Turniej LEGO Ninjago

Strefa wielkiego budowania figurki Ninja z klocków LEGO, strefa plazm z filmami LEGO, ścianka foto, dla młodszych strefa DUPLO, a dla dziewczynek strefa z klockami z serii LEGO Friends – tak będzie wyglądał plac pod fontanną Blue City w ostatni weekend kwietnia. Kulminacją zabawy będzie Turniej Ninjago. Wszystko to podczas weekendu 28-29 kwietnia.

Czytaj więcej »Turniej LEGO Ninjago

LEGO w Galerii Krakowskiej – podróż do przyszłości

Jaki będzie świat za 20 lub 50 lat? Czy będą w nim samochody-roboty i domy z silnikami rakietowymi? A może podmorskie osiedla i kosmobusy na Marsa? Jeśli rzeczywistość nie będzie aż tak wybujała, to z pewnością będzie taka w dziecięcej wyobraźni. 22 i 23 października Galeria Krakowska zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami na wielkie budowanie z miliona klocków, pod hasłem „Podróż do przyszłości z LEGO”. Udział jest całkowicie bezpłatny.

Czytaj więcej »LEGO w Galerii Krakowskiej – podróż do przyszłości

Legomania z Plast Team

Marka Plast Team została wybrana przez Grupę LEGO na formalnego, licencjonowanego partnera w zakresie produkcji pojemników do przechowywania różności i na lunch. Wartości wyrażane przez markę – jakość, design, funkcjonalność produktów i zabawa – są dla tej współpracy jak skrojone na miarę.