Archiwa tagu: LCC International.

Gwarancja udanych połowów

Kraje skandynawskie to prawdziwy raj wędkarski, oferujący niezapomniane wrażenia – aby nic nie zakłóciło tych urokliwych chwil, musimy wszystko dokładnie zaplanować. Zakwaterowanie, transport i drobne wydatki na miejscu to proza życia, którą możemy sobie ułatwić korzystając z szybkich przekazów pieniężnych, oferowanych przez firmę LCC International.

Kiedy praca wiąże się z podróżami

Są takie zawody, których nieodłącznym elementem są liczne, nieraz bardzo długie podróże. Osoby wykonujące te profesje powinny pamiętać nie tylko o zebraniu informacji o kulturze i zwyczajach kraju, do którego się wybierają. Równie ważne jest odpowiednie zabezpieczenie finansowe oferowane przez pewnego partnera jakim jest LCC International.

Transfer pieniędzy jak ubezpieczenie

Życie jest jak gra w pokera – pełne nieprzewidzianych wypadków. Szczególnie, że w ostatnich latach jego tempo znacznie wzrosło, a ludzie każdego dnia przekraczają granice państw. Pieniądze, jak mówią, szczęścia nie dają, jednak mogą pomóc w wielu sytuacjach. Na wszelki wypadek warto mieć zabezpieczenie w postaci stałego źródła gotówki.

Uratuj karnawał z pomocą LCC

Karnawał to świetna okazja nie tylko na pląsy na parkiecie. Dla wielu Polaków to czas białego szaleństwa na alpejskich stokach. Niestety w trakcie upojnej zabawy różne rzeczy mogą się wydarzyć.

Koło ratunkowe podczas delegacji

Załatwianie spraw służbowych odbywa się coraz częściej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nic nie jest w stanie jednak zastąpić bezpośredniego kontaktu z kontrahentem, co czasem wymaga odległych, zagranicznych wyjazdów. Na taką ewentualność należy się skutecznie ubezpieczyć, na przykład korzystając z usług firm zajmujących się transferem pieniędzy.