Archiwa tagu: LAURASTAR

Wiosna w modzie, żelazka w ruch

Wiosna tchnęła życie nie tylko w szary świat za oknami. Swój czar rzuciła również na modę… Na wieszakach w galeriach handlowych kolorami pokryły się delikatne jedwabie, miękka bawełna, ponadczasowy len. Barwna paleta tkanin kusi i nęci. Tylko co na to nasze żelazka, które czeka tym samym prawdziwa próba?

Wiosenna rewolucja czterech kątów

Wraz z wiosennym powiewem wiatru odczuwamy nieodpartą potrzebę zmian. Zrzucamy z siebie zimową garderobę, zbędne kilogramy, odświeżamy fryzury. Wiosenną rewolucję zaprowadzamy także w progach naszych domów. Okna przystrajamy w lekkie firany i zasłony, stoły w kwieciste obrusy, a szafy przeżywają totalne trzęsienie. Wkraczamy w wiosenną erę porządków.

LAURASTAR w trosce o twoje dziecko

Będąc mamą wiesz, jak delikatne jest ciałko twojego dziecka. Otulające je ubranka wymagają szczególnej uwagi – prania w dedykowanych im środkach chemicznych i dezynfekujących. Niestety, delikatny materiał i częstotliwość, z jaką pierzesz pieluszki czy śpioszki, a także następujące po wysuszeniu prasowanie sprawiają, że tkaniny ulegają szybkiemu zniszczeniu. Z dezynfekcją i ochroną ubranek niezawodnie radzi sobie… Czytaj dalej »

Z myślą o kobietach

W tym roku Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzi swoje setne urodziny. Początkowo, został on ustanowiony z myślą o prawach kobiet, w tym także prawach wyborczych. Na przestrzeni 100 lat charakter tego dnia zmieniał się bardzo dynamicznie. W XXI wieku – 8. marca – wyjątkowość kobiet podkreślana jest w wielu krajach. Świętują również firmy, które stworzyły produkt… Czytaj dalej »