Lang LTC

„FIRST try”

Akredytowane Centrum Egzaminacyjne Cambridge ESOL – Lang LTC wprowadziło egzaminy próbne do najbardziej popularnych certyfikatów z języka angielskiego: FCE (First Certificate in English) i CAE (Certificate in Advanced English).Czytaj więcej »„FIRST try”

W marcowym numerze „Personelu i Zarządzania” ukaże się pierwszy odcinek nowego cyklu językowego „Mr. HypochondRiac at an HRologist’s”

W ramach współpracy centrum językowego Lang LTC z miesięcznikiem „Personel i Zarządzanie” od marca w magazynie będą publikowane lekcje angielskiego dedykowane osobom zainteresowanym zgłębianiem zagadnień HRM i szlifowaniem języka. W ramach cyklu powstanie 12 odcinków, których głównym bohaterem będzie Mr. HypohondRiac cierpiący na rozmaite  dolegliwości związane z wykonywaną pracą.  Radą i pomocą będzie służyć mu doświadczony i cierpliwy doktor, który okaże się nie tylko doskonałym lekarzem, lecz także specjalistą od zagadnień Human Resources. Dzięki jego radom czytelnicy „Personelu i Zarządzania” poznają nie tylko skuteczne rozwiązania HRM, ale także ciekawe idiomy i specjalistyczne słownictwo angielskie. Miłośnicy innych języków także znajdą coś dla siebie. Czytaj więcej »W marcowym numerze „Personelu i Zarządzania” ukaże się pierwszy odcinek nowego cyklu językowego „Mr. HypochondRiac at an HRologist’s”