Archiwa tagu: Lang LTC

Ucz się angielskiego w tramwajach

Od lutego każdy pasażer tramwajów typu 120Na „Swing” może wypełnić sobie czas podróży nauką języka angielskiego. Mini-lekcje na planszach, zawierających angielskie zwroty, przykład wykorzystania go w zdaniu oraz tłumaczenie są wyświetlane na wszystkich dostępnych monitorach LCD. Lekcje będą wyświetlane w tramwajach do końca br. roku.

Nowe miejsce dla warszawiaków

d lipca pojawi się nowe miejsce na językowej mapie stolicy. Szkoła Lang LTC, która od 21 lat uczy języków obcych managerów i pracowników największych Polskich i Międzynarodowych korporacji, otwiera nową placówkę w pobliżu Metra Politechnika i uruchamia kursy dostępne dla wszystkich Warszawiaków.

„FIRST try”

Akredytowane Centrum Egzaminacyjne Cambridge ESOL – Lang LTC wprowadziło egzaminy próbne do najbardziej popularnych certyfikatów z języka angielskiego: FCE (First Certificate in English) i CAE (Certificate in Advanced English).

W marcowym numerze „Personelu i Zarządzania” ukaże się pierwszy odcinek nowego cyklu językowego „Mr. HypochondRiac at an HRologist’s”

W ramach współpracy centrum językowego Lang LTC z miesięcznikiem „Personel i Zarządzanie” od marca w magazynie będą publikowane lekcje angielskiego dedykowane osobom zainteresowanym zgłębianiem zagadnień HRM i szlifowaniem języka. W ramach cyklu powstanie 12 odcinków, których głównym bohaterem będzie Mr. HypohondRiac cierpiący na rozmaite  dolegliwości związane z wykonywaną pracą.  Radą i pomocą będzie służyć mu… Czytaj dalej »