Land Rover

REKORDOWA SPRZEDAŻ JAGUAR LAND ROVER W 2013 ROKU

Jaguar Land Rover, wiodący brytyjski producent samochodów klasy premium, odnotował najlepszy w historii firmy całoroczny globalny wynik sprzedaży w 2013 roku dzięki licznym premierom nowych i wielokrotnie nagradzanych modeli. Całoroczny wolumen sprzedaży wyniósł 425 006 sztuk, co oznacza wzrost o 19 procent; odnotowano przy tym wysoką dynamikę sprzedaży we wszystkich głównych regionach.Czytaj dalej »REKORDOWA SPRZEDAŻ JAGUAR LAND ROVER W 2013 ROKU

Wyprawa Discovery: Z Uzbekistanu do Kazachstanu

Zakończył się kolejny etap wyprawy milionowego Land Rovera Discovery, prowadzący przez równiny Uzbekistanu i kazachskie pustynie. To najtrudniejsza część podróży, która zakończy się 23 kwietnia w stolicy Chin – Pekinie. Celem wyprawy jest zebranie miliona funtów na wsparcie projektu Międzynarodowej Federacji Towarzystw Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca dotyczącego uzdatniania wody w Ugandzie.

Czytaj dalej »Wyprawa Discovery: Z Uzbekistanu do Kazachstanu

Z Rosji do Uzbekistanu – kolejny etap Wyprawy Discovery

Wyprawa milionowego Discovery przejechała przez Rosję, Kazachstan i dotarła do Uzbekistanu zaliczając jeden z trudniejszych, ale i najbardziej barwnych etapów. To wyjątkowa podróż Land Rovera Discovery, która ma na celu zebranie miliona funtów dla Międzynarodowej Federacji Towarzystw Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca.

Czytaj dalej »Z Rosji do Uzbekistanu – kolejny etap Wyprawy Discovery

Genewa 2011: Znamy już opcje personalizacji Range Rovera Evoque

Targi Motoryzacyjne w Genewie są miejscem prezentacji długo wyczekiwanych szczegółów dotyczących najnowszego Range Rovera. Model Evoque będzie dostępny z szerokim asortymentem opcji personalizacyjnych, a cała gama kolorów oraz dodatkowych funkcji zarówno w wersji 5-drzwiowej, jak i coupé pozwala dopasować samochód do osobistych preferencji oraz stylu życia.

Czytaj dalej »Genewa 2011: Znamy już opcje personalizacji Range Rovera Evoque