Lafarge

Cement Specjal – specjalista do betonu wysokiej klasy

Wymagania w stosunku do stwardniałego betonu, jak i świeżej mieszanki betonowej zmieniają się w zależności od zaplanowanych robót. Wysoka wytrzymałość na obciążenia  w krótkim czasie, możliwość pracy w obniżonych temperaturach czy dobra trwałość to najbardziej pożądane cechy betonu. Cement Specjal umożliwia uzyskanie w krótkim czasie mocnego betonu, który dobrze sprawdza się w warunkach niekorzystnych czynników atmosferycznych. Stosowany jest do betonów konstrukcyjnych, betonów do ciągów komunikacyjnych, prefabrykacji, a także do prac fundamentowych.

Czytaj dalej »Cement Specjal – specjalista do betonu wysokiej klasy

Budujemy ogrodowy basen

Polacy kochają wypoczynek nad wodą. Niezależnie od tego czy spędzamy urlop nad egzotycznym morzem, pływamy łódką na rodzimych Mazurach czy wylegujemy się nad Bałtykiem, o przyjemności spędzania letniego czasu nad wodą, nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak żeby popływać w upalne dni, nie musimy nigdzie jechać. Wystarczy zbudować niewielki basen w ogrodzie. Decydując się na to, nie tylko zapewnimy sobie relaks, ale również gwarancję spokoju i intymności.

Czytaj dalej »Budujemy ogrodowy basen

Liga Niezwykłych Cementów Lafarge

Intensywny rozwój budownictwa inżynieryjnego oraz przemysłowego sprawił, że producenci materiałów budowlanych inwestują w nowe technologie, na bieżąco dostosowując swoje produkty do wymogów rynku. Lafarge, dostarczający materiały do wszystkich kluczowych inwestycji infrastrukturalnych w Polsce, postawił na cementy do zadań specjalnych. Innowacyjny skład, wysokie wytrzymałości oraz  odporność na korozję siarczanową to ich największe atuty.

Czytaj dalej »Liga Niezwykłych Cementów Lafarge

Ekspert Lafarge na każdej budowie

Kwiecień to prawdziwy start sezonu budowlanego. Niezależnie od tego czy prowadzimy profesjonalne roboty drogowe, stawiamy fundamenty domu czy po prostu remontujemy schody po zimie, cement Ekspert marki Lafarge z pewnością nam to ułatwi. Szczególnie, że idealnie sprawdza sie wszędzie tam, gdzie musimy uzyskać wytrzymałe i trwałe betony w bardzo krótkim czasie.

Czytaj dalej »Ekspert Lafarge na każdej budowie