Ladies Night

1 Ladies Night

„Śpiewający” wieczór z Ladies Night w Cinema City już 11 kwietnia

cinema cityBabskie pogaduchy, najnowsze kinowe premiery oraz ciekawi eksperci – nadchodzi kwietniowa odsłona Ladies Night! Wybierz się na wyjątkowy seans Ladies Night poprzedzony prawdziwie kobiecymi atrakcjami. Czarujący wieczór dla kobiet rozpocznie się już 11 kwietnia o godzinie 19:30 w 15 kinach Cinema City w Polsce. Na wszystkie Panie czekają porady kosmetyczne, prezenty oraz konkursy z nagrodami. Ale to nie koniec atrakcji! W kwietniu i maju uczestniczki Ladies Night mogą wziąć udział w grze o wspaniały sportowy samochód Hyundai Genesis Coupe. Ladies Night zaskakuje jeszcze bardziej!

ladies nightCzytaj więcej »„Śpiewający” wieczór z Ladies Night w Cinema City już 11 kwietnia

„Podejrzani zakochani” w styczniowej odsłonie Ladies Night

Czarujący wieczór w kobiecym gronie rozpocznie się już 17 stycznia o godzinie 19:30. Ladies Night opanuje aż 16 kin Cinema City w całej Polsce! Uczestniczki – oprócz cennych porad z zakresu urody i pielęgnacji – będą mogły wygrać mnóstwo prezentów i upominków. A na deser czekać będzie przedpremierowy pokaz zabawnej polskiej komedii „Podejrzani zakochani” z plejadą polskich gwiazd w rolach głównych. Styczniowe Ladies Night aż kipi od pozytywnej energii!

Czytaj więcej »„Podejrzani zakochani” w styczniowej odsłonie Ladies Night

Cinema City zaspokaja kobiece żądze

Już 29 listopada startuje kolejna odsłona Ladies Night. Tym razem będzie  elektryzująco, kobieco i w hollywoodzkim stylu! Na wszystkie panie – oprócz niespodzianek i prezentów – czeka również przedpremierowy pokaz filmu „Żądze i pieniądze”. Listopad jeszcze nigdy nie był tak gorący. Przyjdź już w czwartek, 29 listopada i przekonaj się, czego tak naprawdę pragną kobiety!

Czytaj więcej »Cinema City zaspokaja kobiece żądze

Radosna i pewna siebie z Cinema City

Cinema City zaprasza wszystkie Panie na kolejny czarujący wieczór w babskim gronie. Wrześniowa odsłona Ladies Night to niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się jak poprawić swoje samopoczucie, relacje męsko-damskie czy urodę, aby wyzwolić radość życia i niezachwianą pewność siebie! A to wszystko z okazji przedpremierowego pokazu fantastycznej komedii „Dwoje do poprawki” w gwiazdorskiej obsadzie z Meryl Streep oraz Tommy Lee Jones’em!

Czytaj więcej »Radosna i pewna siebie z Cinema City

Niezapomniany wieczór dla kobiet z Juliette Binoche tylko w Cinema City

Sierpniowe spotkanie Ladies Night w Cinema City dedykowane jest Juliette Binoche – symbolowi ponadczasowej kobiecości. Drogie Panie, czwartkowy wieczór – 23 sierpnia – na długo pozostanie w Waszej pamięci. Spędź cudownie kobiecy wieczór z filmem „Zakochana bez pamięci” i rozpal w sobie kobiecość!

Czytaj więcej »Niezapomniany wieczór dla kobiet z Juliette Binoche tylko w Cinema City