Archiwa tagu: Kuźnia PR

FIORE – na spotkanie z przyjemnością

Marka FIORE powraca na rynek w udoskonalonej recepturze i odmienionej szacie graficznej. Pierwszy na polskim rynku, kobiecy szampański koktajl, trafia właśnie na półki sklepowe. Musujące FIORE wzbogacone naturalnym sokiem ze świeżych truskawek, brzoskwiń bądź winogron ze szczepu muscat to jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna kompozycja smakowa, stworzona specjalnie z myślą o kobietach.

„CIN&CIN Smaki lata” – wakacyjna promocja CIN&CIN

W połowie czerwca rozpoczęła się promocja marki CIN&CIN „Smaki Lata”. Przez cały okres wakacji, owocowe warianty CIN&CIN dostępne w trzech orzeźwiających smakach: Cherry, Orancini i Lemoncini wspierane będą działaniami prosprzedażowymi w punktach sprzedaży oraz wzmożonymi aktywnościami w Internecie.

Wakacje z Fresco we włoskim stylu

Poczuj atmosferę słonecznej Italii i zasmakuj prawdziwego dolce vita! Fresco, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek win stołowych w Polsce, przygotowała na okres letni nową promocję konsumencką. Na zwycięzców zabawy czekają kultowe włoskie skutery oraz aparaty cyfrowe.

Wirtualny świat Piccolo

Marka Piccolo – ekspert od aktywnej, radosnej zabawy – odświeżyła swój serwis internetowy www.piccolo.pl, tworząc innowacyjną platformę promującą wspólne spędzanie czasu z najmłodszymi w wirtualnej przestrzeni. Serwis został przygotowany w taki sposób, aby umożliwić rodzicom bezpieczne wprowadzenie dzieci w świat Internetu, m.in. poprzez uczestnictwo w serwisach społecznościowych. Nowa odsłona strony ruszyła 1 września br.