Archiwa tagu: KurJerzy.pl

KurJerzy.pl wprowadził zwrot pobrania w 1 dzień

Od początku lutego na stronie brokera kurierskiego KurJerzy.pl działa nowa usługa – zwrot kwoty pobrania w 1 dzień. Dzięki tej funkcjonalności każdy użytkownik serwisu, który wybierze produkty kopertowe lub paczkowe firmy UPS, może skorzystać z dodatkowej opcji i otrzymać zwrot kwoty pobrania na swoje konto, już na następny dzień roboczy od dostarczenia przesyłki.

Wielkanocna zabawa z jajem na KurJerzy.pl

Serwis do zamawiania kurierów – KurJerzy.pl – uruchomił specjalną wielkanocną zabawę dla swoich użytkowników. Od 18.04 do 26.04 br. każdy zalogowany użytkownik będzie miał możliwość doładować swoje konto Prepaid, odnajdując wielkanocne jaja w poszczególnych zakładkach Serwisu.

Nowa funkcjonalność w Serwisie KurJerzy.pl

Serwis KurJerzy.pl, pośredniczący w usługach kurierskich, uruchomił nową funkcjonalność – „Książkę adresową”. Nowe narzędzie zawiera wszystkie dane teleadresowe wymagane podczas składania zamówień, umożliwiając stworzenie własnej listy odbiorców.

Polecaj serwis KurJerzy.pl znajomym i zarabiaj

Serwis KurJerzy.pl – oferujący usługi wiodących firm kurierskich w Polsce – uruchomił dla swoich użytkowników nową funkcjonalność. Od teraz istnieje możliwość polecania Serwisu znajomym oraz czerpania korzyści finansowych z tychże działań.

Biznes w branży e-commerce

Nieodzownym elementem każdego biznesu w Internecie jest „dobry pomysł”, który często pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie. Dzisiejszy postęp technologiczny daje do dyspozycji ogromną liczbę narzędzi, które odpowiednio wykorzystane potrafią stworzyć „machinę” przynoszącą korzyści, ale przede wszystkim satysfakcję z tworzenia czegoś wielkiego.