KurJerzy.pl

Przesyłki kurierskie DHL i UPS dostępne w wfirma.pl

Platforma wfirma.pl udostępniająca narzędzia księgowości internetowej, wprowadziła nowe funkcje do swojego systemu. Dzięki integracji z serwisem do zamawiania kurierów KurJerzy.pl przedsiębiorcy mogą generować etykiety na przesyłki kurierskie bezpośrednio z poziomu wystawionej faktury. Najnowsza aktualizacja zawiera również możliwość pobierania danych o swoich kontrahentach bezpośrednio z bazy GUS, lub wystawiania paragonów fiskalnych.

Czytaj więcej »Przesyłki kurierskie DHL i UPS dostępne w wfirma.pl

KurJerzy.pl wprowadził zwrot pobrania w 1 dzień

Od początku lutego na stronie brokera kurierskiego KurJerzy.pl działa nowa usługa – zwrot kwoty pobrania w 1 dzień. Dzięki tej funkcjonalności każdy użytkownik serwisu, który wybierze produkty kopertowe lub paczkowe firmy UPS, może skorzystać z dodatkowej opcji i otrzymać zwrot kwoty pobrania na swoje konto, już na następny dzień roboczy od dostarczenia przesyłki.

Czytaj więcej »KurJerzy.pl wprowadził zwrot pobrania w 1 dzień

Nowa funkcjonalność w Serwisie KurJerzy.pl

Serwis KurJerzy.pl, pośredniczący w usługach kurierskich, uruchomił nową funkcjonalność – „Książkę adresową”. Nowe narzędzie zawiera wszystkie dane teleadresowe wymagane podczas składania zamówień, umożliwiając stworzenie własnej listy odbiorców. Funkcjonalność pozwala użytkownikom zaoszczędzić cenny czas, szczególnie gdy nadawcą lub odbiorcą przesyłki jest osoba znajdująca się na liście.

Czytaj więcej »Nowa funkcjonalność w Serwisie KurJerzy.pl

Polecaj serwis KurJerzy.pl znajomym i zarabiaj

Serwis KurJerzy.pl – oferujący usługi wiodących firm kurierskich w Polsce – uruchomił dla swoich użytkowników nową funkcjonalność. Od teraz istnieje możliwość polecania Serwisu znajomym oraz czerpania korzyści finansowych z tychże działań. Za każdą poleconą osobę, która dokona zakupu użytkownik otrzymuje 15 proc. wartości produktów zamówionych przez każdego nowego Klienta oraz 5 proc. od jego następnych zamówień w ciągu 3 miesięcy.

Czytaj więcej »Polecaj serwis KurJerzy.pl znajomym i zarabiaj

Biznes w branży e-commerce

Nieodzownym elementem każdego biznesu w Internecie jest „dobry pomysł”, który często pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie. Dzisiejszy postęp technologiczny daje do dyspozycji ogromną liczbę narzędzi, które odpowiednio wykorzystane potrafią stworzyć „machinę” przynoszącą korzyści, ale przede wszystkim satysfakcję z tworzenia czegoś wielkiego. Często nawet najbardziej banalny pomysł okazuje się narzędziem niezbędnym do zaistnienia i efektywnego funkcjonowania w świecie biznesu. Zasady te funkcjonują na każdym rynku, również e-commerce.

Czytaj więcej »Biznes w branży e-commerce