Archiwa tagu: Kupiec Poznański

Wielka loteria w Kupcu Poznańskim

Kto pamięta telewizyjny hit, jakim był teleturniej Koło Fortuny? Ci, którzy uwielbiali wieczory spędzane z Magdą Masny i Wojciechem Pijanowskim, mogą ponownie poczuć dreszczyk emocji. Koło Fortuny w Kupcu Poznańskim to szansa na wygranie ponad 400 nagród – może już nie samochodu marki Polonez, ale wielu innych, m.in. skuterów, telewizorów i aparatów fotograficznych.

Jak wydać 7 tysięcy złotych w 4 godziny?

Godzinna wizyta u fryzjerek Miasta Kobiet i 3 godziny szalonych zakupów w Kupcu Poznańskim – to bilans metamorfoz, jakie przeszła Pani Magda – zwyciężczyni w konkursie „Zakupy ze stylistką” organizowanego z okazji 9. urodzin Centrum Handlowo-Biurowego Kupiec Poznański.

Ostatnie dni konkursu fotograficznego

Masz talent do robienia zdjęć? Pomysł na pokazanie modnej strony miasta? A co najważniejsze – nie boisz się konstruktywnej krytyki profesjonalistów? Jeśli tak, to weź udział w konkursie fotograficznym Kupca Poznańskiego. Wygrane zdjęcia trafią na łamy unikatowego kalendarza na 2011 rok.

Kupiec Poznański świętuje dziewiąte urodziny

Występy wokalistki Marii Sadowskiej, kontrabasisty Tomasza Grdenia, wariacje na temat gorsetów Katarzyny Konieczka, pokazy mody oraz zakupy w specjalnych cenach – to tylko skromna zapowiedź tego, co od piątku 17.09 do niedzieli 19.09 będzie się działo w Kupcu Poznańskim świętującym swoje dziewiąte urodziny.

Miejski styl w obiektywie aparatu

Czy można uchwycić modne oblicze miasta? Zdjęcia, które najtrafniej zobrazują motyw przewodni konkursu fotograficznego organizowanego przez Kupiec Poznański pojawią się na kartach unikatowego kalendarza na 2011 rok. 12 miesięcy w roku – 12 szans na wykonanie zdjęcia w stylu nawiązującym do legendarnego street photography.