Krzysztof Kwiecień

1 Krzysztof Kwiecień

Firma Deloitte inwestuje w edukację i wspiera najbardziej utalentowanych pracowników

deloitteFirma doradcza Deloitte otworzyła w Brukseli Deloitte University. Jest to drugie po amerykańskim tego typu centrum, które będzie kształcić menedżerów Deloitte z Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. Głównym jego celem jest wszechstronny rozwój i przygotowanie młodego pokolenia utalentowanych liderów do skutecznego funkcjonowania w nowej rzeczywistości gospodarczej. W przyszłym roku w programach Uniwersytetu Deloitte ma wziąć udział ponad 4 tys. menedżerów z niemal 100 krajów, w tym 69 z Polski.

Czytaj więcej »Firma Deloitte inwestuje w edukację i wspiera najbardziej utalentowanych pracowników

Firmy powinny lepiej dbać o zatrzymanie pracowników

Jedynie 35% firm posiada zaktualizowany program retencji pracowników w związku z normalizacją sytuacji gospodarczej. W wielu przypadkach planowanie zatrudnienia jest pomijane przy tworzeniu rocznych planów biznesowych. Brakuje także specjalnych strategii na czas kryzysu – wynika z globalnego badania przeprowadzonego przez firmę doradczą Deloitte.

Czytaj więcej »Firmy powinny lepiej dbać o zatrzymanie pracowników

Polak w zwycięskim zespole Międzynarodowego Studenckiego Forum Biznesu organizowanego przez Deloitte i IMD

Tomasz Karasek, student Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej, jest członkiem zwycięskiego zespołu międzynarodowego Studenckiego Forum Biznesu organizowanego przez firmę doradczą Deloitte oraz Institute for Management Development.Czytaj więcej »Polak w zwycięskim zespole Międzynarodowego Studenckiego Forum Biznesu organizowanego przez Deloitte i IMD