Archiwa tagu: Krzysztof Hołowczyc

Emocje do samego końca – Siódemka po Rajdzie Polski

Jubileuszowy, Lotos 70. Rajd Polski przeszedł do historii. Po raz kolejny dodatkową atrakcją imprezy były dwa konkursy zorganizowane przez firmę kurierską Siódemka. Konkurs na najdłuższy skok na hopce wygrał Kajetan Kajetanowicz, a najwyższą prędkość Siódemka zarejestrowała podczas przejazdu Krzysztofa Hołowczyca.

Time Trend z Krzysztofem Hołowczycem, ambasadorem marki Atlantic

W salonach Time Trend ruszyła kampania reklamowa zegarków Atlantic, wykorzystująca wizerunek kierowcy rajdowego Krzysztofa Hołowczyca. Działania opierają się na sesji zdjęciowej wykonanej przez jednego z najbardziej cenionych i uzdolnionych fotografów modowych, Jacka Porembę i mają na celu wsparcie sprzedaży modeli z najnowszej kolekcji.

Krzysztof Hołowczyc, ambasador kampanii „3…2…1…Internet!” wyróżniony w konkursie „Gwiazdy Dobroczynności”

Krzysztof Hołowczyc otrzymał honorową „Gwiazdę Dobroczynności”, przyznaną przez kapitułę konkursu „Gwiazdy Dobroczynności”. Tworzą go Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz tygodnik „Newsweek Polska”. Krzysztof Hołowczyc został wyróżniony za całokształt działalności społecznej, w tym za udział w kampanii bezpieczeństwa internetowego dzieci „3…2…1…Internet!”.

Microsoft przekazał pakiet edukacyjny „3…2…1…Internet!” do ponad 14 000 polskich szkół

Microsoft rozesłał do ponad 14 000 szkół podstawowych w Polsce oryginalne pakiety dydaktyczne z zakresu bezpieczeństwa internetowego dzieci. Jest to element zawartego we wrześniu porozumienia pomiędzy firmą Microsoft a Ministerstwem Edukacji Narodowej, w ramach programu „Partnerstwo dla Przyszłości”.