Krzysztof Domarecki

Selena uruchomiła produkcję w Chinach

Grupa Selena – prowadzący działalność na całym świecie holding spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej – zakończyła budowę zakładu produkcyjnego pian montażowych w Chinach. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, spółka rozpoczęła już produkcję testową pian. Wartość przedsięwzięcia – finansowanego ze środków własnych – wyniosła 30 mln zł. Zakład Seleny to jedyna polska inwestycja w strefie Nantong.

Czytaj dalej »Selena uruchomiła produkcję w Chinach

Selena z Misją Gospodarczą do Turcji

W dniach 8 – 9 grudnia Grupa Selena – holding spółek prowadzących produkcję i dystrybucję chemii budowlanej na całym świecie – weźmie udział w organizowanej przez Krajową Izbę Gospodarczą Misji Handlowej do Turcji. Misja złożona z przedstawicieli różnych branży towarzyszyć będzie oficjalnej wizycie Prezesa Rady Ministrów RP, Donalda Tuska w Ankarze i Stambule.

Czytaj dalej »Selena z Misją Gospodarczą do Turcji

Selena Perłą Polskiej Gospodarki

Grupa Selena – holding spółek prowadzących produkcję i dystrybucję chemii budowlanej na całym świecie – została uhonorowana tytułem Perły w VIII edycji Rankingu Pereł Polskiej Gospodarki. Wyróżnienie, przyznawane najbardziej dynamicznym i efektywnie działającym przedsiębiorstwom, potwierdziło wysoką pozycję spółki na polskim rynku.

Czytaj dalej »Selena Perłą Polskiej Gospodarki

Selena na targach w Pekinie

W dniach 4-6 listopada Selena Shanghai Trading Co. Ltd. – chińska spółka należąca do Grupy Selena, holdingu prowadzącego produkcję i dystrybucję chemii budowlanej na całym świecie – uczestniczyła w Targach Stolarki Otworowej Fenestration 2010 w Pekinie. Stoisko Seleny, na którym zaprezentowane zostały produkty marki Tytan Professional wzbudzało duże zainteresowanie wśród zwiedzających.

Czytaj dalej »Selena na targach w Pekinie

Jakość produktów Seleny potwierdzona w Kazachstanie

Selena CA L.L.P. – kazachstańska spółka należąca do Grupy Selena, holdingu prowadzącego produkcję i dystrybucję chemii budowlanej na całym świecie – została wyróżniona Narodowym Znakiem Jakości ‘Godny Zaufania’. Tym samym, znalazła się wśród przedsiębiorstw oferujących najwyższej jakości towary i usługi w Kazachstanie. Organizatorem rankingu jest Narodowa Liga Konsumentów oraz władze miejskie Ałmaty i Astany.

Czytaj dalej »Jakość produktów Seleny potwierdzona w Kazachstanie

Selena wysoko wśród Pereł Polskiej Giełdy

Grupa Selena – holding spółek prowadzących produkcję i dystrybucję chemii budowlanej na całym świecie – znalazła się w pierwszej dziesiątce rankingu Perły Polskiej Giełdy w kategorii „przemysł i budownictwo”, obejmującej 110 przedsiębiorstw. Spółka uplasowała się również na 53. pozycji (z 348) w zestawieniu głównym. Ranking najbardziej wartościowych spółek na warszawskiej giełdzie przygotował dziennik „Parkiet”.Czytaj dalej »Selena wysoko wśród Pereł Polskiej Giełdy

Grupa Selena – wzrost przychodów ze sprzedaży o 30%

Grupa Selena – holding spółek prowadzących produkcję i dystrybucję chemii budowlanej na całym świecie – w I kwartale 2010 roku osiągnęła przychody ze sprzedaży w wysokości 132 mln zł, co oznacza wzrost o 30% w stosunku do analogicznego okresu roku 2009. Dzięki zwiększonym przychodom odnotowano także 21% wzrost marży brutto ze sprzedaży, która wyniosła 43 mln zł. Czytaj dalej »Grupa Selena – wzrost przychodów ze sprzedaży o 30%