Archiwa tagu: Krzysztof Dębowski

Hotchili z inwestorem, Dębowski w Zarządzie

Specjalizująca się w tworzeniu interaktywnych gier i aplikacji agencja Hotchili pozyskała strategicznego inwestora. Zgodnie z podpisaną właśnie umową 33,3% udziałów w Spółce objął Krzysztof Dębowski, jeden z twórców notowanej na NewConnect firmy SARE. Dzięki temu agencja pozyskała kapitał na inwestycje oraz znacząco wzmocniła obszar zarządzania, marketingu i sprzedaży.

Szkolenie z e-Marketingu, e-PR i ochrony danych osobowych – 18-19 listopada br.

New Europe Events, Biznes.net i grono doświadczonych praktyków e-biznesu zapraszają 18. i 19. listopada do udziału w kameralnym szkoleniu TMT.Workshop z zakresu e-marketingu, public relations on-line oraz prawa internetu, w tym ochrony danych osobowych.

SARE i opiniac.com rozpoczęły współpracę w zakresie badania satysfakcji odbiorców newsletterów

SARE i opiniac.com rozpoczęły współpracę partnerską. W jej rezultacie odbiorcy newsletterów SARE będą mogli oceniać treść oraz wyrazić swoją opinię na temat otrzymywanych mailingów. SARE jest pierwszą firmą, która w sposób personalizowany korzysta z platformy opiniac.com i udostępnia jej możliwości swoim klientom. Metodologia badania oraz aplikacja zostały zaadaptowane na potrzeby oceny komunikacji e-mail.