Przejdź do treści

Krzysztof Dębowski

Hotchili z inwestorem, Dębowski w Zarządzie

Specjalizująca się w tworzeniu interaktywnych gier i aplikacji agencja Hotchili pozyskała strategicznego inwestora. Zgodnie z podpisaną właśnie umową 33,3% udziałów w Spółce objął Krzysztof Dębowski, jeden z twórców notowanej na NewConnect firmy SARE. Dzięki temu agencja pozyskała kapitał na inwestycje oraz znacząco wzmocniła obszar zarządzania, marketingu i sprzedaży.

Czytaj dalej »Hotchili z inwestorem, Dębowski w Zarządzie

Rusza ósme badanie wykorzystania poczty elektronicznej w Polsce

Z końcem okresu wakacyjnego rozpoczyna się kolejna, ósma już edycja jedynego w Polsce badania wykorzystania poczty elektronicznej. Ankieta opracowana przez specjalizującą się w e-mail marketingu firmę SARE będzie dostępna przez okres trzech tygodni i ma na celu zebranie opinii i preferencji użytkowników poczty elektronicznej, a także sposobów jej wykorzystania w życiu codziennym oraz pracy zawodowej. Uzyskane odpowiedzi mają pomóc firmom w jeszcze skuteczniejszym wykorzystaniu newsletterów w swoich strategiach reklamowych i komunikacyjnych.

Czytaj dalej »Rusza ósme badanie wykorzystania poczty elektronicznej w Polsce

SARE i opiniac.com rozpoczęły współpracę w zakresie badania satysfakcji odbiorców newsletterów

SARE i opiniac.com rozpoczęły współpracę partnerską. W jej rezultacie odbiorcy newsletterów SARE będą mogli oceniać treść oraz wyrazić swoją opinię na temat otrzymywanych mailingów. SARE jest pierwszą firmą, która w sposób personalizowany korzysta z platformy opiniac.com i udostępnia jej możliwości swoim klientom. Metodologia badania oraz aplikacja zostały zaadaptowane na potrzeby oceny komunikacji e-mail.Czytaj dalej »SARE i opiniac.com rozpoczęły współpracę w zakresie badania satysfakcji odbiorców newsletterów