Krzysztof Cichecki

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. przejęli spółkę NESTOR sp. z o.o.

Notowani na rynku NewConnect, WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. nabyli 100 proc. udziałów w spółce NESTOR sp. z o.o., przejmując tym sposobem kolejny podmiot z branży. Akwizycja odbyła się za pośrednictwem należącego do WDB BU Krajowego Biura Brokerskiego (KBB). WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi poinformowali także, iż planują upublicznić spółkę zależną KBB poprzez wprowadzenie jej na rynek NewConnect.

Czytaj dalej »WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. przejęli spółkę NESTOR sp. z o.o.

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi przejęło spółkę Krajowe Biuro Brokerskie Sp. z o.o.

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. – notowani na NewConnect – zakupili 100 procent udziałów w firmie Krajowe Biuro Brokerskie sp. z o.o.  (KBB). Umowa przejęcia przewiduje opcję na akcje spółki WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi, które zostaną wyemitowane w roku 2012, pod warunkiem realizacji przez KBB założonych w umowie inwestycyjnej prognoz finansowych na 2011 rok. 

Czytaj dalej »WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi przejęło spółkę Krajowe Biuro Brokerskie Sp. z o.o.

Rada Nadzorcza WDB Brokerzy Ubezpieczniowi S.A. powołała nowego członka zarządu

Rada Nadzorcza WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. – brokera ubezpieczeniowego notowanego na NewConnect – powołała w skład zarządu Bartłomieja Krzusa, który do tej pory zajmował się w firmie biurem likwidacji szkód komunikacyjnych. Obecnie, jako członek zarządu Bartłomiej Krzus będzie odpowiedzialny za nadzór nad Biurem Sprzedaży oraz Biurem Oceny Ryzyka i Likwidacji Szkód.

Czytaj dalej »Rada Nadzorcza WDB Brokerzy Ubezpieczniowi S.A. powołała nowego członka zarządu

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. wypracowali 69 tys. zł zysku netto w II kwartale br

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. – notowany na NewConnect jeden z liderów wśród brokerów ubezpieczeniowych na Dolnym Śląsku – zanotował w II kwartale 2010 r. ponad 452 tys. przychodów ze sprzedaży i 69 tys. zł zysku netto, w porównaniu do odpowiednio 414 tys. zł przychodów i 93 tys. zł straty netto w analogicznym okresie 2009 roku.Czytaj dalej »WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. wypracowali 69 tys. zł zysku netto w II kwartale br

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. podpisali list intencyjny

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. – notowany na NewConnect jeden z liderów wśród brokerów ubezpieczeniowych na Dolnym Śląsku – rozpoczął przygotowania do przejęć innych podmiotów z branży. Spółka rozmawia z kilkoma brokerami. Dziś został podpisany pierwszy list intencyjny w tej sprawie. Proces przeprowadzenia pierwszego przejęcia WDB chce zamknąć do końca tego roku.Czytaj dalej »WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. podpisali list intencyjny

BIO-MED Investors S.A. kupił akcje WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A.

BIO-MED Investors S.A. – wyspecjalizowany fundusz typu private equity inwestujący w spółki medyczne i biotechnologiczne – nabył 2,1 mln akcji zwykłych serii A spółki WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. Akcje znajdowały się w posiadaniu Mariusza Muszyńskiego, przewodniczącego rady nadzorczej brokerskiej spółki. Czytaj dalej »BIO-MED Investors S.A. kupił akcje WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A.

Udany debiut WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A.

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. – jeden z liderów wśród brokerów ubezpieczeniowych na Dolnym Śląsku – zadebiutował na rynku NewConnect podczas trzeciej edycji konferencji NewConnect Convention. Na otwarciu cena akcji wzrosła 19,09 proc. w stosunku do ceny emisyjnej. Spółka pozyskała z emisji 1,1 mln złotych. Środki te zostaną zainwestowane w rozwój struktur sprzedażowych Emitenta tak, aby obejmowały one różne regiony Polski. WDB jest pierwszym brokerem ubezpieczeniowym notowanym na NewConnect. Podczas emisji funkcję oferującego pełnił Wrocławski Dom Maklerski, Autoryzowanym Doradcą jest CEE Capital sp. z o.o.

Czytaj dalej »Udany debiut WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A.

30 lipca podczas NewConnect Convention zadebiutuje WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A.

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. – jeden z liderów wśród brokerów ubezpieczeniowych na Dolnym Śląsku – 30 lipca zadebiutuje na rynku NewConnect. Uroczystość debiutu odbędzie się podczas trzeciej edycji konferencji NewConenct Convention we Wrocławiu. Wśród trzech debiutantów WDB będzie pierwszym brokerem ubezpieczeniowym notowanym na małej giełdzie.

Czytaj dalej »30 lipca podczas NewConnect Convention zadebiutuje WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A.

Emisja akcji WDB S.A. zakończona sukcesem

WDB S.A. – jeden z liderów wśród brokerów ubezpieczeniowych na Dolnym Śląsku – zakończył z sukcesem prywatną emisję akcji o wartości 1,1 mln złotych. Całość emisji została sprzedana w ciągu ok. dwóch tygodni, a popyt zgłaszany przez inwestorów znacznie przekraczał ilość oferowanych akcji. Debiut WDB S.A. na rynku NewConnect planowany jest na 30 lipca br. Funkcję oferującego pełnił Wrocławski Dom Maklerski S.A., Autoryzowanym Doradcą jest CEE Capital sp. z o.o.

Czytaj dalej »Emisja akcji WDB S.A. zakończona sukcesem

WDB S.A. miało 670 tys. złotych przychodów po pięciu miesiącach 2010 r.

WDB S.A. – jeden z liderów wśród brokerów ubezpieczeniowych na Dolnym Śląsku – wypracował 670 tysięcy zł przychodu za pierwsze pięć miesięcy br. Jest to o 50 tys. złotych więcej w porównaniu do analogicznego okresu w roku ubiegłym, a po wyłączeniu zanotowanych wtedy wydarzeń jednorazowych w wysokości ok. 80 tys. zł, przychody w 2010 roku są o 24% wyższe. W skali całego 2010 roku WDB S.A. spodziewa się przychodów na poziomie 2-2,5 mln zł.

Czytaj dalej »WDB S.A. miało 670 tys. złotych przychodów po pięciu miesiącach 2010 r.