Archiwa tagu: Krzysztof Banaś

20 lat doświadczenia Vocollect na rynku systemów magazynowych

W tym roku Vocollect świętuje 20. rocznicę na rynku, osiągając poziom ponad 100 milionów dolarów przychodu oraz miano najlepszego dostawcy rozwiązań głosowych do obsługi magazynów. Systemy głosowe Vocollect tzw. Voice – Directed – Work komunikują się już z pracownikami w 22 językach, w 35 krajach na świecie. Od kilku lat systemy Vocollect są dostępne również… Czytaj dalej »

Po nitce do kłębka – system głosowy Vocollect generuje zyski w łańcuchu dostaw

W jaki sposób redukować koszty transportu? Jak ograniczyć podwyżki cen towarów i usług, a przy tym dbać o środowisko naturalne? Jedna z możliwych odpowiedzi na te pytania brzmi: niwelować błędy w pierwszym etapie łańcucha dostaw, czyli już w magazynach, skąd towar jest dystrybuowany do finalnych odbiorców.

Nowatorskie rozwiązania głosowe na targach TAROPAK

  Warszawa, wrzesień 2008 – W połowie września w Poznaniu odbyły się, największe w tej części Europy, targi branży opakowaniowej i logistycznej. Podczas jubileuszu 35 – lecia Międzynarodowego Salonu Technik Pakowania i Logistyki TAROPAK, swoją ofertę zaprezentowało blisko 800 wystawców z 31 krajów. Nowość na tegorocznych targach stanowiła propozycja firmy Vocollect – rozwiązania głosowe podnoszące… Czytaj dalej »

Technologie głosowe – rozwiązanie komplementarne

Warszawa, sierpień 2008 – Systemy głosowe Vocollect tzw. Voice – Directed Work, stanowią jeden z najważniejszych przełomów technologicznych w dystrybucji magazynowej ostatnich lat. Technologia głosowa jest dedykowana szczególnie do zarządzania magazynami, hurtowniami oraz wielko-powierzchniowymi centrami dystrybucyjnymi. Jest szeroko wykorzystywana w takich branżach, jak automotive, farmaceutyczna, kosmetyczna, spożywcza czy FMCG. Rozwiązania głosowe mogą zostać wprowadzone w… Czytaj dalej »