Przejdź do treści

Kruk

„Polscy Czempioni” podbijają zagraniczne rynki

KRUK S.A. – największa polska firma zarządzająca wierzytelnościami dołączyła do pierwszego w naszym kraju programu „Polski Czempion”. Ten unikatowy na polskim rynku program jest inicjatywą Prezydenta Wrocławia oraz Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. Ma on wspierać lokalne przedsiębiorstwa za granicą i pomoc w im ekspansji międzynarodowej. Warunkiem zostania „Polskim Czempionem” jest centrala zlokalizowana w aglomeracji wrocławskiej i działalność w przynajmniej dwóch krajach regionu.

Czytaj dalej »„Polscy Czempioni” podbijają zagraniczne rynki

Zagraniczni inwestorzy zainteresowani ofertą KRUKa

Po publikacji prospektu emisyjnego spółka KRUK rozpoczęła spotkania z inwestorami instytucjonalnymi. W ramach road show od 7 do 18 kwietnia 2011 r. zaplanowane są spotkania z krajowymi oraz zagranicznymi funduszami inwestycyjnymi z krajów Unii Europejskiej. Zgodnie z warunkami publicznej oferty akcji spółki KRUK, oferta publiczna nie będzie prowadzona na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Czytaj dalej »Zagraniczni inwestorzy zainteresowani ofertą KRUKa

Jak dogadać się z windykatorem?

Tysiące osób spłacając swój dług w ratach wychodzą na prostą! To jeden z efektów dotychczasowych kampanii telewizyjnych prowadzonych przez Grupę KRUK, największą polska firmę windykacyjną. W najbliższych tygodniach spoty KRUKa ponownie pojawią się w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Po raz kolejny firma poinstruuje Polaków, jak poradzić sobie z problemem zaległości, ale także jakie są konsekwencje niespłacania długów.

Czytaj dalej »Jak dogadać się z windykatorem?

Państwo pomaga odzyskać długi coraz szybciej i skuteczniej

Sądy działają coraz szybciej, a komornicy są coraz skuteczniejsi. To zachęca wierzycieli do korzystania z ich pośrednictwa w procesie odzyskiwania należności. Dowodem na to jest fakt, że tylko największa polska grupa windykacyjna KRUK skierowała do sądów prawie 80 tysięcy pozwów o zapłatę, zaś do komorników w całej Polsce już ponad 90 tys. wniosków o egzekucję.

Czytaj dalej »Państwo pomaga odzyskać długi coraz szybciej i skuteczniej

Zadłużenie Polaków w KRUK S.A. wzrosło o prawie 1 mld zł

W ciągu ostatnich 12 miesięcy zadłużenie Polaków, obsługiwane przez największą polską firmę windykacyjną KRUK S.A., wzrosło o 0,9 mld zł, a liczba osób zadłużonych o prawie 200 tys. Wobec tak widocznego przyrostu zadłużonych, 17 listopada, czyli ogólnopolski Dzień bez Długów, to idealny moment na aktywne poszukiwanie sposobów na pozbycie się zaległości.

Czytaj dalej »Zadłużenie Polaków w KRUK S.A. wzrosło o prawie 1 mld zł