Przejdź do treści

Kredyt Bank

Sprawne zarządzanie IT w Kredyt Banku

Kredyt Bank w ciągu zaledwie trzech miesięcy dokonał standaryzacji w zakresie narzędzi do zarządzania 5,5 tys. stacji roboczych w całej organizacji. Dzięki wdrożeniu rozwiązania Microsoft – System Center Configuration Manager, zrealizowanego przez Microsoft Services, udało się usprawnić pracę działu IT, a także zapewnić większą przejrzystość w zarządzaniu zasobami IT w firmie.

Czytaj dalej »Sprawne zarządzanie IT w Kredyt Banku

Kredyt na 20 czy na 30 lat?

W przypadku rozważań, czy zaciągnąć kredyt na 20, czy na 30 lat musimy wziąć pod uwagę szereg czynników, które z góry narzucają nam pewne ograniczenia. Wiele zależy od indywidualnej sytuacji kredytobiorcy. Część konsumentów nie otrzyma kredytu na krótszy okres ze względu na nieco wyższą miesięczną ratę. Inni nie mogą pozwolić sobie na dłuższy czas spłaty przez wzgląd na swój wiek.Czytaj dalej »Kredyt na 20 czy na 30 lat?

System faktoringowy Comarch w Kredyt Banku

– To kolejny projekt wdrożenia systemu Comarch Factoring na polskim rynku i kolejna w ramach grupy KBC umowa na dostarczenie naszych rozwiązań. Celem wdrożenia Comarch Factoring jest zapewnienie wsparcia informatycznego procesów związanych z obsługą transakcji faktoringowych w Kredyt Banku oraz zagwarantowanie zdalnego dostępu klientom banku, w tym faktorantom i dłużnikom. Czytaj dalej »System faktoringowy Comarch w Kredyt Banku