Przejdź do treści

KONTEL

1 KONTEL

Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny

huaweiTerminal wideokonferencyjny HUAWEI TE40 zapewnia rozdzielczość obrazu do 1080p60 i dźwięk AAC-LD. Wykorzystuje łączność WiFi i umożliwia udostępnianie prezentacji uczestnikom konferencji. Proste w obsłudze TE40 jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem do przeprowadzania wideokonferencji w małych i średnich salach konferencyjnych. Dzięki firmie KONTEL, przedstawicielowi HUAWEI w Polsce, urządzenie jest dostępne również na naszym rynku.

Czytaj dalej »Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny

2 KONTEL

Telefon multimedialny HUAWEI MC850/MC851

kontelNajnowsze, multimedialne rozwiązanie HUAWEI-MC850/MC851 pełni funkcję wideotelefonu,  cyfrowej ramki fotograficznej, odtwarzacza multimedialnego i telefonu osobistego. 7–calowy ekran, kamera, słuchawka i głośnik telefonu zapewniają jego wygodną obsługę. Wideotelefon jest już dostępny na naszym rynku w dystrybucji firmy KONTEL, przedstawiciela HUAWEI w Polsce.

Czytaj dalej »Telefon multimedialny HUAWEI MC850/MC851

4 KONTEL

HUAWEI TP1102 – system wideokonferencyjny HD

huaweiSzybko postępująca globalizacja biznesu powoduje, że kwestią kluczową dla firm staje się ekspresowa komunikacja. Sprawna współpraca pracowników rozproszonych na całym świecie pozwala przedsiębiorstwom zdobyć przewagę konkurencyjną. Nowe rozwiązania wideokonferencyjne HUAWEI zapewniają przedsiębiorstwom działającym w wielu lokalizacjach błyskawiczną komunikację i możliwość dokonywania szybkich decyzji, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów związanych z podróżami służbowymi.

Czytaj dalej »HUAWEI TP1102 – system wideokonferencyjny HD

Słuchawki Plantronics z serii Savi® 700

Dzięki bezprzewodowym zestawom słuchawkowym z serii Savi® 700 możesz sprawniej zarządzać swoimi połączeniami przez PC, telefon komórkowy lub stacjonarny. Słuchawki są idealnym rozwiązaniem do komunikacji w biurze, oferują bezprzewodowy zasięg do 120 m. Na polskim rynku są dostępne w dystrybucji głównego przedstawiciela tej marki w naszym kraju – firmy KONTEL (www.kontel.pl).

Czytaj dalej »Słuchawki Plantronics z serii Savi® 700