KONTEL-TELECOM

Yealink z Global Frost & Sullivan Award 2012

Firma KONTEL-TELECOM, dystrybutor Yealink w Polsce, z przyjemnością informuje o kolejnym wyróżnieniu dla tej marki. Na podstawie ostatniej analizy platform komunikacji dla przedsiębiorstw i rynków docelowych, Frost & Sullivan przyznał marce Yealink nagrodę Global Frost & Sullivan Award 2012 za osiągnięcie pozycji jednego z liderów rynku oraz uzyskaną najwyższą roczną stopę wzrostu (CAGR) w ciągu ostatnich trzech lat. Yealink w latach 2009-2011 odnotował uderzająco wysoki, 83-procentowy wzrost dystrybucji telefonów IP, uzyskując pozycję czołowego dostawcy telefonów SIP na świecie, jak również mocnego gracza na ogólnym rynku telefonów IP.

Czytaj dalej »Yealink z Global Frost & Sullivan Award 2012

Kamera 3D Minoru

Pierwsza na świecie kamera 3D Minoru stworzona przez brytyjską firmę VoIP Voice do kręcenia filmów i robienia zdjęć w systemie 3D i 2D jest już dostępna w naszym kraju. Dystrybutorem tego innowacyjnego produktu na polskim rynku jest KONTEL-TETECOM www.kontel.pl.

Czytaj dalej »Kamera 3D Minoru

Przejdź na VoIP z telefonami Konftel

Zastosowanie VoIP przynosi znaczną redukcję kosztów, dlatego rośnie liczba firm, które wykorzystują do komunikacji łącza internetowe. Takie rozwiązanie zapewnia więcej możliwości aniżeli telefonia tradycyjna. Szeroki wachlarz dodatkowych usług, które oferuje VoIP wpływa na wzrost wydajności pracy i polepszenie komunikacji, co przekłada się z kolei na sprawną obsługę i zwiększenie zaufania klientów. W ten sposób wykorzystanie VoIP staje się  elementem przewagi konkurencyjnej firm.  

Czytaj dalej »Przejdź na VoIP z telefonami Konftel