Archiwa tagu: Konsorcjum FEN

CyberPower: zasilanie awaryjne dla wymagających

CyberPower wprowadził na rynek nowy model UPS’a – PR6000ELCDRTXL5U, który został zaprojektowany w architekturze line-interactive, z pełną falą sinusoidalną na wyjściu. W porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań, które dla mocy powyżej 5kVA wykorzystują droższą architekturę on-line, urządzenie jest dostępne w bardzo atrakcyjnej, niższej o około 30 proc. cenie.

Nowa linia biznesowych serwerów QNAP

QNAP wprowadza na rynek odświeżoną serię biznesowych serwerów Turbo NAS Pro+. W jej skład wchodzą: 2-dyskowy TS-259 Pro+, 4-dyskowy TS-459 Pro+, 5-dyskowy TS-559 Pro+ i 6-dyskowy TS-659 Pro+ z obsługą do 12TB przestrzeni pamięci. Nowa linia produktów dedykowana jest dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów korporacyjnych.

DVB-T z tunerem od Not Only TV

W sprzedaży pojawił się multimedialny tuner DVB-T LV6TMPVR4 marki Not Only TV. Urządzenie umożliwia odbiór kanałów cyfrowej telewizji naziemnej w rozdzielczościach HD na starszych odbiornikach TV. Oferuje także wiele przydatnych funkcji, jak nagrywanie programów telewizyjnych na zewnętrznym dysku USB czy odtwarzanie muzyki oraz filmów.

Serwer sieciowy QNAP TS-110 doceniony przez Benchmark.pl

Redakcja Benchmark.pl – popularnego portalu poświęconego technologiom IT – uhonorowała serwer sieciowy QNAP TS-110 tytułem Produkt Roku 2010 w kategorii sieć LAN. Benchmark.pl po raz kolejny nagrodził najbardziej wyróżniające się produkty IT w ponad 30 kategoriach. Wyboru dokonali zarówno czytelnicy portalu jak i redakcja. W tym roku redaktorzy docenili zalety dysku sieciowego QNAP TS-110 i… Czytaj dalej »