Konsorcjum FEN

CyberPower: zasilanie awaryjne dla wymagających

CyberPower wprowadził na rynek nowy model UPS’a – PR6000ELCDRTXL5U, który został zaprojektowany w architekturze line-interactive, z pełną falą sinusoidalną na wyjściu. W porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań, które dla mocy powyżej 5kVA wykorzystują droższą architekturę on-line, urządzenie jest dostępne w bardzo atrakcyjnej, niższej o około 30 proc. cenie.

Czytaj więcej »CyberPower: zasilanie awaryjne dla wymagających

DVB-T z tunerem od Not Only TV

W sprzedaży pojawił się multimedialny tuner DVB-T LV6TMPVR4 marki Not Only TV. Urządzenie umożliwia odbiór  kanałów cyfrowej telewizji naziemnej w rozdzielczościach HD na starszych odbiornikach TV. Oferuje także wiele przydatnych funkcji, jak nagrywanie programów telewizyjnych na zewnętrznym dysku USB czy odtwarzanie muzyki oraz filmów.

Czytaj więcej »DVB-T z tunerem od Not Only TV

FEN na SECUREX 2010

Konsorcjum FEN po raz kolejny zaprezentowało najnowsze rozwiązania do monitoringu IP na Międzynarodowej Wystawie Zabezpieczeń SECUREX 2010, która odbyła się w dniach 26-29 kwietnia br. w Poznaniu. Ekspozycja dystrybutora dowiodła, że nowoczesne systemy dozorujące to już nie tylko proste rejestrowanie obrazu.

Czytaj więcej »FEN na SECUREX 2010

30 tys. euro od FEN na SECUREX

Podczas rozpoczynających się 26 kwietnia br. targów SECUREX 2010, Konsorcjum FEN zaprezentuje najnowsze rozwiązania do monitoringu IP. Dla swoich partnerów handlowych dystrybutor przygotował specjalną ofertę. Czekają na nich vouchery o łącznej wartości 30 tys. euro, do wykorzystania przy zamówieniach na produkty ACTi.

Czytaj więcej »30 tys. euro od FEN na SECUREX

Serwer sieciowy QNAP TS-110 doceniony przez Benchmark.pl

Redakcja Benchmark.pl – popularnego portalu poświęconego technologiom IT – uhonorowała serwer sieciowy QNAP TS-110 tytułem Produkt Roku 2010 w kategorii sieć LAN. Benchmark.pl po raz kolejny nagrodził najbardziej wyróżniające się produkty IT w ponad 30 kategoriach. Wyboru dokonali zarówno czytelnicy portalu jak i redakcja. W tym roku redaktorzy docenili zalety dysku sieciowego QNAP TS-110 i przyznali mu tytuł Produkt Roku 2010 w kategorii sieć LAN.Czytaj więcej »Serwer sieciowy QNAP TS-110 doceniony przez Benchmark.pl