Konrad Rochalski

Mocna pozycja Grupy OEX w sektorze ubezpieczeń

Grupa Outsourcing Experts umacnia swoją pozycję w branży ubezpieczeniowej. Obecny kontrakt na archiwizację dokumentacji realizowany przez spółkę ArchiDoc – lidera w dziedzinie innowacyjnego zarządzania dokumentami i outsourcingu procesów biznesowych – na rzecz Spółek z Grupy PZU plasuje Grupę OEX w czołówce polskich firm, oferujących usługi z zakresu back-office w modelu zewnętrznym. W ramach umowy ArchiDoc odpowiada za archiwizację oraz rejestrację archiwizowanych dokumentów PZU SA i PZU Życie.

Czytaj dalej »Mocna pozycja Grupy OEX w sektorze ubezpieczeń

Tajniki sukcesu Grupy Outsourcing Experts na rynku finansowym

Grupa OEX – holding firm specjalizujących się w outsourcingu procesów back-office, wsparcia sprzedaży i marketingu oraz wielokanałowej obsługi Klientów – szuka nowych narzędzi dedykowanych branży finansowej. Adam Kotrych – ekspert ze spółki Voice Contact Center – zaprezentował podczas Kongresu Zarządzanie Call Contact Center potencjał rozwiązań outsourcingowych w zrównoważonym rozwoju sektora finansowego w Polsce.

Czytaj dalej »Tajniki sukcesu Grupy Outsourcing Experts na rynku finansowym

Outsourcing Experts – połączenie Grupy ArchiDoc i spółek z Funduszu NEO Investments

Grupa kapitałowa ArchiDoc oraz Fundusz Neo Investments podpisały umowę inwestycyjną, w wyniku której połączą siły. Jednym z efektów integracji będzie powstanie marki Outsourcing Experts (OEX). Nowa spółka będzie jednym z największych podmiotów działających na rynku usług outsourcingowych w Polsce. Transakcja podlega decyzji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Strony uzgodniły zamiar wprowadzenia akcji spółki do obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w ciągu najbliższego roku.

Czytaj dalej »Outsourcing Experts – połączenie Grupy ArchiDoc i spółek z Funduszu NEO Investments

Nowy Dyrektor IT w ArchiDoc

ArchiDoc SA – lider w dziedzinie innowacyjnego zarządzania dokumentami i outsourcingu procesów biznesowych – powołał nową osobę w strukturach działu IT. Stanowisko dyrektora objął Bartosz Krakowiak, a do jego zadań należy m.in. realizacja projektów wdrożeniowych oraz zarządzanie pracą działu IT.

Czytaj dalej »Nowy Dyrektor IT w ArchiDoc

Call One zwiększa zatrudnienie o ponad 60%

Firma Call One – specjalizująca się w usługach z zakresu call i contact center – rozbudowuje strukturę kadrową. Na potrzeby nowego projektu telemarketingowego, realizowanego dla klienta z branży FMCG, spółka powiększyła zespół konsultantów ze 100 do 160 pracowników. Umowa została podpisana na czas nieokreślony. Call One wchodzi w skład grupy kapitałowej ArchiDoc.Czytaj dalej »Call One zwiększa zatrudnienie o ponad 60%

ArchiDoc zdobywcą tytułu Najwyższa Jakość QI 2010

ArchiDoc SA – lider rozwiązań outsourcingowych w dziedzinie zarządzania dokumentami – w tegorocznej edycji konkursu Quality International uzyskał tytuł Najwyższej Jakości w kategorii usług. Ideą przedsięwzięcia jest wzmacnianie potencjału polskiego rynku oraz propagowanie nowych wzorców jakości. W skład kapituły weszli przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.Czytaj dalej »ArchiDoc zdobywcą tytułu Najwyższa Jakość QI 2010