Przejdź do treści

Konrad Pankiewicz

Grupa ADV aktywizuje działania sprzedażowe

Grupa ADV – holding firm działających w obszarze komunikacji cyfrowej, innowacyjnych technologii i sektorze e-commerce – rozpoczyna sprzedaż parasolową produktów i usług oferowanych przez wszystkie spółki z Grupy. Za aktywność prosprzedażową – opartą na synergiach technologiczno-produktowych – odpowiedzialny będzie nowo powołany w tym celu dział [syner:g]. To kolejny krok Grupy ADV zakładający systematyczny wzrost przychodów, obok sprzedaży gotowych produktów i dynamicznej ekspansji na rynkach zagranicznych.

Czytaj dalej »Grupa ADV aktywizuje działania sprzedażowe

Akcje Grupy ADV już w portfelach amerykańskich inwestorów

Grupa ADV – holding firm działających w obszarze komunikacji cyfrowej, innowacyjnych technologii i sektorze e-commerce – poinformowała o pierwszych transakcjach dokonanych na amerykańskim rynku pozagiełdowym OTCQX. To trzeci najaktywniejszy rynek w USA po NYSE i NASDAQ – wartość transakcji w 2010 roku przekroczyła 144 miliardów USD. Grupa ADV jest pierwszą polską spółką, której ADRy są notowane na OTCQX. Tym samym inwestorzy mają zapewnioną płynność obrotu papierami wartościowymi. W transakcja pakietowych inwestorzy amerykańscy kupili ponad 13% akcji Grupy ADV.

Czytaj dalej »Akcje Grupy ADV już w portfelach amerykańskich inwestorów

Grupa ADV S.A. podwoiła w 2011 roku zysk netto, a przychody wzrosły o 72%

Grupa ADV – holding firm działających w obszarze komunikacji cyfrowej, innowacyjnych technologii oraz e-commerce – odnotowała w 2011 roku 92 mln zł skonsolidowanych przychodów, co oznacza wzrost o 72% w porównaniu z 2010 rokiem. Zysk netto osiągnął rekordowy w historii spółki poziom 5,13 mln zł i był wyższy o 102% względem 2010 roku. Zysk na jedną akcję Grupy ADV ukształtował się w na poziomie 1,19 zł, rok wcześniej było to 0,60 zł.

Czytaj dalej »Grupa ADV S.A. podwoiła w 2011 roku zysk netto, a przychody wzrosły o 72%

Grupa ADV zwiększa wartość spółki portfelowej Codemedia

Codemedia i Mediasense – spółki z Grupy ADV, działającej w obszarze komunikacji cyfrowej, innowacyjnych technologii oraz e-commerce – łączą siły. Konsolidacja spółek związana jest z podwyższeniem kapitału zakładowego Codemedia S.A oraz emisją nowych akcji. Przeniesienie majątku Mediasense Sp. z o.o. na spółkę Codemedia S.A. odbędzie się w zamian za wyemitowane akcje i nastąpi najpóźniej do końca 2011 roku.

Czytaj dalej »Grupa ADV zwiększa wartość spółki portfelowej Codemedia

Poznajomosci.pl pomaga spełniać dziecięce marzenia

W Dzień Dziecka wszystkie, nawet najbardziej skrywane, marzenia mogą się spełnić. Platforma „poznajomosci.pl” – zarządzana przez Iweii.com, spółkę z Grupy ADV – zaskoczy swoją ofertą nie tylko dzieci, ale też dorosłych. Każdy, kto zechce zrobić niespodziankę swoim najbliższym i kupi upominek u rekomendowanych partnerów „poznajomosci.pl”, otrzyma częściowy zwrot gotówki. Czasu zostało już niewiele, więc warto się spieszyć. Szczegóły dostępne są na stronie www.poznajomosci.pl.

Czytaj dalej »Poznajomosci.pl pomaga spełniać dziecięce marzenia

Niemal 100% wzrost przychodów Grupy ADV w pierwszym kwartale 2011

Grupa ADV – holding firm działających w obszarze komunikacji cyfrowej, innowacyjnych technologii i sektorze e-commerce – uzyskała w I kwartale 2011 roku 14,45 mln zł skonsolidowanych przychodów, co oznacza wzrost o 95,5% w odniesieniu do analogicznego okresu 2010 roku. Zysk netto Grupy ADV wyniósł 0,11 mln zł w porównaniu ze stratą na poziomie 0,66 mln zł w I kwartale 2010 roku.

Czytaj dalej »Niemal 100% wzrost przychodów Grupy ADV w pierwszym kwartale 2011